Czasy mamy nietypowe, dlatego tym bardziej doceniamy czas spędzony w miłym, życzliwym gronie, bez pośpiechu za to ze śmiechem.
Na nami kolejna edycja warsztatów realizowanych w ramach projektu „Zdrowo, aktywnie, kreatywnie Uczelnia dla mieszkańców regionu”. Tym razem uczestniczki dowiadywały się czy warto (warto) i jak tworzyć własne kosmetyki w warunkach domowych. To można było sprawdzić samodzielnie tworząc kosmetyki pod nadzorem Anetty Żyrek-Radomskiej, która dzieli się swoją pasją i doświadczeniem. Powstały balsamy do ust na bazie czekolady, kremy do twarzy słonecznikowo-lniane, oliwkowo lipowy balsam do ciała.
Po warsztatach uczestniczki napisały:
- „świetny pomysł, doskonała organizacja na każdym etapie, kompetentna, piękna i wyrozumiała prowadząca, miła atmosfera, kompendium wiedzy bez zadęcia i wymądrzania, MIODZIO!”
- „Bardzo dziękuję za ciekawe warsztaty”
- „Bardzo fachowo przeprowadzone warsztaty w miłej, kreatywnej grypie i atmosferze”
- „Bardzo dziękuję za masę wiedzy i przemiłą atmosferę”
To my serdecznie dziękuję za zaufanie, poświęcony czas i zastrzyk pozytywnej energii!!! Kolejne warsztaty po Nowym Roku. Zapraszamy!




