Papuga Park Hotel **** Spa & Wellness Marrakesz

Znajduje się w Bielsku – Białej w parku krajobrazowym Doliny Wapienicy . Od wielu lat współpracujemy  współuczestnicząc w Regionalnym Kongresie Kobiet Podbeskidzia oferując vouchery do naszego wyjątkowego SPA&WELLNESS.

Orientalny klimat  Spa & Wellness Marrakesz i pobyt w naszym urokliwym miejscu przeniesie Państwa do Krainy Baśni 1001 Nocy. Strefa  SPA  & Wellness Marrakesz ma  powierzchnię  2400 m2 ( to: kryty basen, jacuzzi, tepidarium, sauna fińska, grota solna, ” Świat Aladyna „: aromatyczne łaźnie parowe, sauna fińska, ” Oaza spokoju ” – pomieszczenie do wypoczynku i relaksacji). Dla Gości nie mieszkających w hotelu oferujemy bilety wstępu dwu-godzinne lub całodniowe. Proponujemy również bogatą ofertę zabiegów na twarz , na ciało, masaży.

Papuga Park Hotel posiada 60 komfortowych pokoi. Goście hotelowi mają możliwość korzystania ze SPA  w ramach pobytu . Specjalizujemy się w obsłudze szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz gości indywidualnych.

Wszystkich gości zapraszamy do Restauracja Verbena, jest to doskonałe miejsce dla miłośników dobrej kuchni.  Szef Kuchni poleca wspaniałe dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na pyszne ciasta i desery lodowe zapraszamy do kawiarni. Organizujemy imprezy oraz przyjęcia okolicznościowe.