Beauty Tyszkiewicz 2017 – Kobieca Strona Miasta

III edycja eventu skierowanego do kobiet z Podbeskidzia.

Pod hasłem BEAUTY TYSZKIEWICZ – KOBIECA STRONA MIASTA nasza Uczelnia była gospodarzem eventu w ramach VII Kongresu Kobiet Podbeskidzia.

13 czerwca br. Uczelnia gościła blisko 140 kobiet z Podbeskidzia, które korzystały z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych w wykonaniu studentek kierunku Kosmetologia, pod czujnym okiem wykładowców – praktyków oraz brały udział w ciekawych wykładach, warsztatach i prelekcjach. Tak duża impreza mogła się odbyć dzięki licznym sponsorom, między innymi, paniom: Sylwia Mokrysz firma Mokate S.A. Ustroń, Katarzyna Dziubasik – Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej, Magdalena Bartkowiak – Bielenda Professional Kraków,  Izabela Pałka – Yoga & Mental-Zone, Magdalena i Błażej Magiera Studio Urody Avalanche oraz Kajzer Szkółka Roślin Ozdobnych Bielsko- Biała, jak również dzięki zaangażowaniu trenerów i wykładowców: Agnieszki Gorgoń-Komor, Edyty Nowak–Żółty, Katarzyny Kusy, Łucji Legun, Bożeny Pustelnik, Celiny Piwko, Bożeny Kowalskiej, Katarzyny Raj. Oprawę graficzną zapewnił p. Łukasz Sztuka – Studio Andrychów a patronat medialny objął Portal Beskidzka Mama. Gala kończąca event  została uświetniona pokazem mody Agencji Grabowska Models, o czym wkrótce napiszemy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.