BĄDŹ PIĘKNA NA WIOSNĘ – ZABIEGI KOSMETYCZNE

ZAPISY: od 25 marca do 5 kwietnia przez formularz online
Link do formularza -> TUTAJ

OFERUJEMY:
• zabiegi pielęgnacyjne na twarz: mikrodermabrazja diamentowa oraz zabiegi liftingujące z maską algową
• masaże: masaż antystresowy karku, masaż pleców gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny pleców
• indywidualne konsultacje makijażowe: dobór kosmetyków kolorowych do typu urody z makijażem
GODZINY ZABIEGÓW:

• 16.00 — 17.00
  • 17.00 — 18.00
  • 18.00 — 19.00
  • 19.00 — 20.00

CENY: KAŻDY ZABIEG TYLKO 50,00 ZŁ
PŁATNOŚCI:
Wpłat za wybrane zabiegi można dokonywać do dnia 08.04.2019r. wyłącznie na konto: Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza
ING BANK ŚLĄSKI O/BIELSKO-BIAŁA
NR 17 1050 1070 1000 0001 0294 5615
w tytule przelewu prosimy podać wybrany zabieg/zabiegi.

KONTAKT: Mira Romaszkan – tel. 33/829-72-93 lub 506-293-717

OPIS ZABIEGÓW:

• MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA — to zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu, z pomocą diamentowej głowicy, warstwy rogowej naskórka twarzy oraz głębszych warstw skóry. Jest polecany osobom, które borykają się z zaskórniakami, trądzikiem, prosakami, bliznami, przebarwieniami, pierwszymi oznakami starzenia.
  • LIFTING TWARZY PRZY UŻYCIU URZADZENIA FACEMASTER — to zabieg, który przywraca blask i promienny wygląd skóry twarzy, działa liftingująco i regenerująco oraz rewitalizująco przez co stymuluje odnowę naskórka.
  • MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI BAZALTOWYMI (masaż pleców i ramion) – to połączenie termoterapii, aromaterapii i czakroterapii z technikami masażu. Pozwala osiągnąć uczucie spokoju, redukując stres i napięcie mięśniowe, poprawia elastyczność i jędrność skóry.
  • MASAŻ RELAKSACYJNY (masaż pleców i ramion) na oleju ryżowym z dodatkiem olejków eterycznych to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż rozbija tkankę tłuszczową,
    a to powoduje, że nasza sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza.
  • ANTYSTRESOWY MASAŻ KARKU – dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu technik masażu klasycznego i relaksacyjnego jest najodpowiedniejszą formą masażu dla osób prowadzących szybkie i intensywne życie, żyjących w ciągłym stresie. Dodatkowo rozluźniając napięte mięśnie karku, działa przeciwbólowo oraz odciąża odcinek szyjny kręgosłupa.
  • KONSULTACJE MAKIJAŻOWE:
    Jeśli nie wiesz jaki makijaż i jaki kształt brwi pasuje do Twojego typu urody, jakie kosmetyki będą najodpowiedniejsze dla Twojej cery, a przede wszystkim nie wiesz jak perfekcyjnie wykonać makijaż, który najlepiej pokreśli Twoje atuty, to ta oferta jest dla Ciebie.