W dniach 23 – 26.07. miały miejsce obrony na kierunku Kosmetologia. Wydarzenie to na pewno przejdzie do historii. Wszystko ze względu na reżim sanitarny, który zgodnie z wytycznymi, zapewniła nasza Uczelnia.
Przybywający na obrony studenci wypełniali specjalne ankiety, mieli mierzone temperatury oraz dezynfekowane ręce. Komisja miała na sobie maseczki lub przyłbice. Do tego ostatniego egzaminu w murach BWS podeszło blisko 70 osób. Obrony przebiegały zgodnie z planem, w podziale na niewielkie grupy. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły 3 prace, a mianowicie:
- autorstwa pani Pudełko Pauliny pt. „Wybrane substancje konserwujące wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym oraz ich możliwe oddziaływanie na organizm ludzki.”
- autorstwa pani Witos Joanny pt. „Wybrane metody leczenia oraz pielęgnacji skóry atopowej”
- autorstwa pani Wiszczor Marii pt. „Polifenole roślinne – znaczenie w kosmetologii, oraz ich zastosowanie – na wybranych przykładach”
Wszystkim naszym Absolwentom składamy raz jeszcze gratulacje i życzymy sukcesów na polu zawodowym i prywatnym.
Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć, a do obejrzenia pełnej galerii zapraszamy na nasz profil Facebookowy: TUTAJ.
Fot. Anna Koczur





