Szanowni Kandydaci na studia! Uprzejmie informujemy, że Dział Rekrutacji będzie nieczynny w poniedziałek tj. 19 lipca br. Zapraszamy w najbliższą sobotę 17 lipca lub od wtorku 20 lipca w godzinach od 8.00 do 16.00.
Przypominamy, że osoby, które złożą komplet dokumentów na studia stacjonarne do 31 lipca br. otrzymują 300 zł bonifikaty na czesne.




