W ramach programu Erasmus + nasi nauczyciele akademiccy Architektury Wnętrz mgr inż. Anna Niemczyk-Wojtecka i dr Monika Kilan-Borwska, były z wizytą w Uczelni partnerskiej Escuela de Arte w Sewilli.
Hiszpańska koordynatorka programu, Pani Maria Perez, oprowadziła panie po obiektach Uczelni, zaprezentowała pracownie projektowe oraz artystyczne tamtejszej placówki, która mieści się w oryginalnym, zabytkowym pawilonie ekspozycyjnym Chile z 1929r.
Podczas wizyty, w rozmowach z prowadzącymi i studentami, wymieniono się doświadczaniami oraz zweryfikowano program nauczania. Zwrócono uwagę na analogiczne metody prowadzenia zajęć praktycznych oraz ich tematykę. Wyjazd pozwolił poznać również kulturę, zabytki oraz współczesne realizacje architektoniczne i wnętrzarskie np. Las Setas oraz Centrum Ceramiki Sanata Ana w Sewilli.








