Zapraszamy na grudniowe zabiegi kosmetyczne

Zapraszamy na grudniowe zabiegi kosmetyczne wykonywane przez studentki kosmetologii naszej uczelni.

MASAŻE i ZABIEGI NA CIAŁO

• masaż gorącymi kamieniami – masaż pleców ciepłymi kamieniami pochodzenia bazaltowego to zabieg przywracający równowagę całego organizmu, wyrównując przepływ pozytywnej energii w ciele. Pozwala osiągnąć uczucie spokoju, redukuje stres i napięcia mięśniowe, poprawia elastyczność i jędrność skóry, a poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi i limfy ułatwia wypłukiwanie toksyn.
  • masaż relaksacyjny na oleju ryżowym z dodatkiem olejków eterycznych – to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny stosuje się, aby pozbyć się uporczywych bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację, poprawia jędrność i elastyczność naszej skóry. Masaż rozbija tkankę tłuszczową, a to powoduje, że nasza sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza. Inne korzyści płynące ze stosowania masażu to: lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek, przyspieszenie przemiany materii, działanie przeciwzakrzepowe, szybsze wchłanianie obrzęków i wysięków.
  • masaż klasyczny na oleju z dziurawca – masaż pleców polecany jest osobom mającym problemy z okolica pleców, olej z dziurawca leczy bóle mięśni, ścięgien oraz stawów. Wpływa na łagodzenie obrzęków, nerwobóli oraz niweluje rozwój chorób węzłów chłonnych.

Działanie: rozluźnienie napięcia mięśniowego, poprawa krążenia i przemiany materii, masaż relaksuje i redukuje objawy zmęczenia oraz stresu.
Przeciwwskazania: ostre stany zapalne, nadciśnienie, wady serca, gorączka, przeziębienie, świeże stany pooperacyjne w okolicach kręgosłupa, rwa kulszowa w stanie ostrym, przepuklina, ciąża i karmienie piersią.

ZABIEG NA TWARZ i okolice oczu:

• mikrodermabrazja diamentowa – to zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu – za pomocą diamentowej głowicy – warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Zabieg połączony z maską algową dobraną do rodzaju cery, kremem na zakończenie zabiegu.

Mikrodermabrazja jest polecana osobom które borykającymi się z zaskórniakami, trądzikiem, prosakami, bliznami, przebarwieniami, pierwszymi oznakami starzenia.
Działanie: dotleniona i odżywiona skóra, poprawa koloru i elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności płytkich zmarszczek, blizn i przebarwień, poprawa ukrwienia skóry i produkcji kolagenu.
Zapisy wyłącznie przez telefon od 10 grudnia – liczba miejsc na zabiegi jest ograniczona!

Kontakt: 506-293-717 lub 033/810-05-87

Rezerwacja jest potwierdzona po wpłacie należności za zabieg na konto:
ING BANK ŚLĄSKI O/BIELSKO-BIAŁA
NR 46 1050 1070 1000 0090 8020 3525
w tytule przelewu należy podać rodzaj zabiegu: twarz lub ciało

mikrodermabrazja + algi – 50 minut – 60,00 zł
19-12-2018 (środa)