Wizyta studyjna w Future Fit Day SPA w Bielsku-Białej.

Grupa studentek kierunku Kosmetologia specjalizacji Odnowa Biologiczna wybrała się z wizytą do Future Fit Day Spa, by zapoznać się z nowinkami technologicznymi na rynku beauty.

Bardzo aktywne seminaria z prywatnym trenerem pozwoliły nieźle się zmęczyć.

Jak relacjonują studentki: „Teraz już wiemy, że rzeczy niemożliwe nie istnieją, a zdrowie to najcenniejszy dar w życiu, który jesteśmy zobligowani pielęgnować.” Dzięki treningom EMS, jesteśmy w stanie pomóc każdemu utrzymać zdrową kondycję, a tym bardziej zapobiegać jak i wyleczyć różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne.

Najbardziej efektywne są zawsze terapie łączone, dlatego Future Fit Day Spa poleca również zabiegi przy użyciu fali uderzeniowej, sesje w kriokabinie, jak i terapie manualne oraz suplementy diety. Podejście indywidualne jak i kompleksowe, plus najlepszy sprzęt, na którym osiąga się spektakularne efekty, to wizytówka FFDS.

Studentki były pod wrażeniem świetnie rozwijającego się modelu biznesowego, jakim jest firma FFDS oraz ich ideologia. Dziękujemy.