Wizyta studyjna studentek III roku kosmetologii w klinice Dr Sirek MedCosmetic

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza od lat współpracuje z otoczeniem biznesowym bliskim Uczelni i oferowanym przez nią kierunkom studiów.

Takim miejscem jest klinika Dr Sirek MedCosmetic w Bielsku-Białej, jedna z najnowocześniejszych placówek o profilu diagnostyczno-zabiegowym w Polsce.

Każdego roku – dzięki uprzejmości głównego specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, twórcy i właściciela kliniki dr n. med. Janusza Sirka –  studenci mogą poznać klinikę „od wewnątrz”, zapoznać się z jej wyposażeniem, stosowanymi technologiami oraz innowacyjnymi zabiegami. Mogą również popraktykować wykonywanie zabiegów z obszaru medycyny estetycznej, między innymi, laserowe usuwania blizn, depilacja laserowa oraz depigmentacja (laserowe usuwanie przebarwień), zabieg z użyciem peelingów medycznych, powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej.

Nad przebiegiem wizyty czuwała mgr Sylwia Willmann-Ignatowska, od wielu lat zawodowo związana z kliniką, jak również z Bielską Wyższą Szkołą im. J. Tyszkiewicza. Serdecznie dziękujemy Dr Sirek MedCosmetic za zaproszenie.

Fotografie zamieszczamy dzięki uprzejmości mgr Sylwii Willmann-Ignatowskiej oraz studentek. Dziękujemy!