VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia w TYSZKIEWICZU

19 czerwca 2018 gościliśmy w murach naszej uczelni blisko 200 kobiet, które uczestniczyło w obchodach VIII Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia.

Nasza uczelnia zorganizowała dla pań bezpłatne zabiegi kosmetyczne wykonywane przez studentki kierunku kosmetologia, liczne warsztaty, prelekcje oraz galę z pokazem mody i nagrodami. Każda z pań, która wzięła udział w gali, otrzymała nagrody od licznych sponsorów, którzy wsparli organizację tego dorocznego przedsięwzięcia.

A były to uznane firmy z naszego regionu i nie tylko:

O atrakcjach w pierwszej naszej facebookowej relacji na żywo opowiadała Pani Prorektor i Założyciel – Ewa Madoń:

Fragment wystąpienia Pani Ewy Madoń podczas Kongresu:

Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia pod Honorowym Patronatem Posłanki na Sejm RP Mirosławy Nykiel, dedykowany jest kobietom w każdym wieku: tym najmłodszym, rozpoczynającym dopiero marsz przez życie i tym które mogą pochwalić się dorobkiem i dużym doświadczeniem na wielu polach. Bez względu na zainteresowania i profesję każda znajdzie w nim coś dla siebie. Każda edycja kongresu jest inna, porusza ciekawe tematy, różne zagadnienia ze świata kultury, polityki, zdrowia, przedsiębiorczości, świata show biznesu i wiele, wiele innych. Ideą Regionalnego Kongresu Kobiet jest budowanie więzi i solidarności wśród kobiet z terenu Podbeskidzia opartej na wiedzy o ich ekonomicznym, kulturowym i wychowawczym dorobku.

Jest i nasza oficjalna fotorelacja z Beauty Tyszkiewicz – VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia. Zdjęcia wykonywała i opracowywała Pani Agnieszka Smółka w ramach współpracy z firmą www.sztukastudio.pl