„Tyszkiewicz” wyróżniony podczas VIII Kongres Kobiet Podbeskidzia

W dniu 29.09.2018 w Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej – Zamek książąt Sułkowskich pod Honorowym Patronatem Mirosława Nykiel Posłanka na Sejm RP miał miejsce VIII Kongres Kobiet Podbeskidzia.

Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza od lat wspiera organizację kobiecych kongresów, oferując mieszkankom Podbeskidzia bezpłatne zabiegi kosmetyczne wykonywane przez studentki kierunku Kosmetologia BWS im. J. Tyszkiewicza oraz wykłady i warsztaty z zakresu zdrowia i urody. Kongresowi towarzyszy co roku wybór Perły Podbeskidzia. W tym roku, z okazji 100 rocznicy uzyskania praw przez kobiety, Perła nie została przyznana 1 przedstawicielce płci pięknej, ale uhonorowanych zostało kilkanaście najbardziej zaangażowanych w organizację kongresów, kobiet, w tym Założyciel i Prorektor BWS im. J. Tyszkiewicza, Pani Ewa Madoń oraz Kierownik Biura Karier i Staży Zawodowych –Pani Mira Romaszkan. Gwiazdą wieczoru była absolwentka naszej Uczelni – Gosia Andrzejewicz.

Fot. Anna Koczur