„Tyszkiewicz” u podnóża Olimpu, czyli z wizytą w ramach programu ERASMUS+

„Tyszkiewicz” u podnóża Olimpu, czyli z wizytą w ramach programu ERASMUS+

W dniach 18-24 czerwca 2017 r. wykładowca BWS, dr Urszula Marcinkowska gościła z wizytą na zaprzyjaźnionej z BWS uczelni T.E.I w Atenach w ramach programu ERASMUS+.

Zabytkowy Akropol, kwitnące drzewa pomarańczy, oliwki, musaka. Gościnni, uśmiechnięci, defektujący się frappe Grecy. To typowe urlopowe elementy wspomnień z Aten. Jednak wśród pięknych krajobrazów odnaleźć można również jedną z najlepszych państwowych uczelni w Grecji-Technological Educational Institute (T.E.I.), kształcącą młodzież na wielu nowoczesnych kierunkach.
 
W dniach 18-24 czerwca 2017 r. wykładowca BWS, dr Urszula Marcinkowska gościła z wizytą na zaprzyjaźnionej z BWS uczelni T.E.I w Atenach w ramach programu ERASMUS+. Podczas wizyty dr Marcinkowska zapoznała się z kształceniem studentów na dwóch kierunkach: kosmetologii oraz estetyce. Dzięki sympatycznej pani Gardiki, kierownik laboratorium kosmetycznego działającego dla studentów kierunku kosmetologia, nasza wykładowczyni miała możliwość zaznajomienia się z najnowszymi metodami produkcji kosmetyków i poprawy wyglądu ciała. Analiza ilościowa i jakościowa zaprojektowanych przez studentów kosmetyków, produkty wytwarzane z zastosowaniem nanotechnologii, komputerowa analiza kondycji skóry- to robi wrażanie!
 
Od 1 października studentki kierunku estetyka z Aten zawitają do BWS w ramach wymiany studenckiej ERASMUS. Nasi studenci również będą mile widziani w Grecji. Dlatego Drogi Studencie BWS, jeśli chcesz nabyć fachową wiedzę i nauczyć się profesjonalnych umiejętności, a jednocześnie poprawić znajomość języka angielskiego, spróbować zdrowej i smacznej kuchni, zobaczyć piękne miejsca i zażywać kąpieli słonecznych niezależnie od pory roku, skontaktuj się z Panią Koordynator programu ERASMUS w naszej Uczelni, dr Anitą Labus, i studiuj przez semestr w Atenach.