SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE DLA STUDENTÓW DOFINANSOWANE Z UE

UWAGA!!! UWAGA!!!

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE DLA STUDENTÓW DOFINANSOWANE Z UNII EUROPEJSKIEJ

OPIS:

Szkolenia kosmetyczne z zakresu:

• wypełniaczy kwasem hialuronowym,
  • kinezjotejpingu,
  • zdobnictwa paznokci,

prowadzone przez doświadczonych trenerów-praktyków.

Istnieje także możliwość zorganizowania szkolenia o innej tematyce, zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem, z zastrzeżeniem zebrania 12-to osobowej grupy.

Szkolenia dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej i wsparcia BWS im. J. Tyszkiewicza są nieodpłatne.

DLA KOGO:

Dla studentek, studentów, absolwentek i absolwentów BWS im. Józefa Tyszkiewicza, w tym wyłącznie dla osób pracujących. Jeżeli jesteś zatrudniona/y na umowę o pracę, umowę cywilno-prawną lub prowadzisz własną działalność – masz okazję do skorzystania z naszej oferty.

WAŻNE:

• pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę muszą pracować we wskazanym miejscu minimum 3 m-ce i mieć perspektywę pracy u tego pracodawcy na kolejne 2-3 m-ce.
  • osoby zatrudnione na umowy cywilne muszą mieć perspektywę zatrudnienia na kolejne 6 miesięcy
  • stanowisko pracy lub zakres umowy muszą być zbieżne z zakresem tematycznym szkolenia

KIEDY:

Szkolenia będą się odbywały w okresie od maja do października br. Warunkiem jest zebranie określonej liczby uczestniczek/uczestników zainteresowanych wybranym tematem.

Zapewniamy pomoc w rejestracji i wypełnieniu dokumentów.

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:

Zapisy przyjmowane są w siedzibie Uczelni, w pok. 109.  – od 15 kwietnia do 17 maja br.

Dodatkowych informacji udzielają Ola  Fiugajska i Mira Romaszkan

Telefon: 506-293-717