Świąteczna zbiórka dla zwierzaków

W tym roku po raz pierwszy Bielska Wyższa Szkoła zdecydowała się w ramach corocznej akcji wspierania potrzebujących tych, którzy głosu nie mają, choć są tacy, którzy co roku mają nadzieję, że ich ukochane zwierzaki przemówią ludzkim głosem.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia działań fundacji „PSIA EKIPA – razem dla zwierząt”.

KRS fundacji znajdziecie TUTAJ

W imieniu pracowników i wolontariuszy PSIEJ EKIPY w miarę możliwości prosimy o przynoszenie do siedziby Uczelni, pod główną choinkę na korytarzu podarunków dla zwierzaków:

KARMA MOKRA (w puszkach)

• Animonda
  • Dolina Noteci
  • Royal Canin Gastro Intenstinal

KARMA SUCHA

• BRIT CARE CHAMPION SALMON& HERRING (Ekstrakt z chrząstki i kwasy omega 3 zapewniają regenerację mięśni i przyczyniają się do świetnej kondycji fizycznej.)
  • BRIT CARE GRAIN FREE SENIOR & LIGHT SALMON & POTATO (Ostropest plamisty zapobiega stanom zapalnym, poprawia metabolizm i wpływa pozytywnie na regenerację wątroby. Zioła i owoce dostarczają niezbędnych witamin i minerałów
  • BRIT CARE MINI GRAIN-FREE HAIR&SKIN

INNE POTRZEBY

• Legowiska (z możliwością prania) preferowane plastikowe
  • ubranka dla psów – wszystkie rozmiary

suplementy:

• ANTINOL® SIZAROL PIES – łagodzenie bólu, pomoc w leczeniu stanów zapalnych stawów, wysoka aktywność zawartych składników
  • DIA DOG & CAT SUPLEMENT – tabletki łagodzące zaburzenia wchłaniania jelitowego,

kompleksowy produkt dietetyczny opracowany specjalnie do podawania w czasie i bezpośrednio po ostrych biegunkach.

Zbiórka trwa od 04 grudnia do 15 stycznia 2019r.

Liczymy na Wasze dobre serca!!!