Studentki KOSMETOLOGII z wizytą w Hotelu Bania

W dniu 24.11.2017 odbył się wyjazd studyjny 2 grup studentek Kosmetologii semestr III, IV i V Bielskiej Wyższej Szkoły do Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej.

Celem wizyty było zapoznanie się z funkcjonowaniem Spa Sielsko Anielsko w tym Hotelu oraz Spa Powrót do Źródła i  infrastruktury w Termach Bania.

Zajęcia trwały cały dzień w podziale na 2 grupy.

W czasie wizyty studentki mogły zobaczyć następujące miejsca i zabiegi:

W SPA  SIELSKO ANIELSKO W HOTELU BANIA ****THERMAL & SKI:

1.       Gabinety zabiegowe w tym: gabinet dla dwojga, gabinet kosmetyczny, gabinet pedicure, manicure, gabinet okładów na ciało z urządzeniem Soft Pack firmy Haslauer oraz gabinety masażu

2.       Zabieg na twarz urządzeniem Geneo by Pollogen

3.       Masaż ciała stemplami Pantai Luar firmy Haslauer

4.       Strefę Saun, w której studentki wzięły udział w specjalnie zorganizowanym seansie w saunie fińskiej oraz mogły skorzystać z unikalnej oferty saunowej  firmy Haslauer , tj. sauny kamiennej Steinbad®, sauny jodłowej Brechelbad® i sauny chlebowej, w której odbyła się degustacja świeżo upieczonego chleba.

W SPA  „POWRÓT DO ŹRÓDŁA” W TERMIE BANIA

1.       Gabinety zabiegowe, w której zabiegi wykonywane są na polskiej marce Yonelle

2.       Strefę saun i wypoczynku

W czasie pobytu studentki miały możliwość zapoznania się z markami kosmetycznymi, na których pracuje Spa Sielsko Anielsko w Hotelu Bania oraz Spa Powrót do Źródła w Termach Bania, czyli: Kurland, Pevonia Botanica, Yonelle oraz nową własną markę Spa „Dotyk Anioła”.

Pani Ewa Nickel prowadząca zajęcia opowiedziała studentkom o całym procesie projektowania i wyposażenia SPA, ponieważ była osobom koordynującą ten projekt z ramienia firmy Haslauer z Niemiec oraz firmy Nova Group z Polski.