Studentki Kosmetologii wykonywały zabiegi na modelach

Za nami kolejna edycja akcji zabiegów na modelach w wykonaniu studentek kosmetologii, które miały okazję wykonywać zabiegi na klientach z zewnątrz.

Sobota w Tyszkiewiczu była dniem modeli zewnętrznych. Odwiedziło nas kilkanaście osób, które skorzystały z zabiegów na twarz i ciało (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami).

Na naszych gości czekał kubek gorącej herbaty lub aromatyczna kawa oraz upominki od firmy Bielenda.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie zabiegami: naszym stałym klientom i osobom, które odwiedziły nas po raz pierwszy (mamy nadzieję, że nie ostatni).

Podziękowania dla dzielnych studentek, które wykonywały zabiegi i przyjmowały gości na recepcji.

Fot. Aleksandra Fiugajska