Studentki kosmetologii na targach LNE w Krakowie

Ostatnie zajęcia z przedmiotu kosmetologia upiększająca 1 (materiałoznawstwo) odbyły się na terenie 38 Kongresu i Targów LNE w Krakowie.

17 listopada br. Zajęcia dla 1 roku Kosmetologii sracjonarnej prowadziła mgr Celina Piwko-Jelonek, a dla studentek Kosmetologii niestacjonarnej mgr Beata Kowalska. Zakupione przez BWS bilety dla studentek upoważniały ponadto do udziału w: SESJACH makijażu permanentnego oraz kosmetologia w praktyce: premierowe prezentacje wystawców.

Jak podkreślają profesjonaliści branży beauty, sesje edukacyjne składające się na dwudniowy program Kongresu Kosmetycznego LNE to świetnie przygotowane merytorycznie wykłady na najważniejsze i najbardziej aktualne tematy branżowe. To kultowe już Targi Beauty, na których swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się eksperci-praktycy z całego świata. Sale konferencyjne mieszczą łącznie 2100 słuchaczy, sprawiając tym samym, że Kongres Kosmetyczny LNE jest najważniejszym wydarzeniem o charakterze edukacyjno-targowym w Polsce.