Do najbliższej akcji na modelach pozostało:

ZAPRASZAMY 19 grudnia 2018

MASAŻE i ZABIEGI NA CIAŁO

 • masaż gorącymi kamieniami – masaż pleców ciepłymi kamieniami pochodzenia bazaltowego to zabieg przywracający równowagę całego organizmu, wyrównując przepływ pozytywnej energii w ciele. Pozwala osiągnąć uczucie spokoju, redukuje stres i napięcia mięśniowe, poprawia elastyczność i jędrność skóry, a poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi i limfy ułatwia wypłukiwanie toksyn.
 • masaż relaksacyjny na oleju ryżowym z dodatkiem olejków eterycznych – to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny stosuje się, aby pozbyć się uporczywych bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację, poprawia jędrność i elastyczność naszej skóry. Masaż rozbija tkankę tłuszczową, a to powoduje, że nasza sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza. Inne korzyści płynące ze stosowania masażu to: lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek, przyspieszenie przemiany materii, działanie przeciwzakrzepowe, szybsze wchłanianie obrzęków i wysięków.
 • masaż klasyczny na oleju z dziurawca – masaż pleców polecany jest osobom mającym problemy z okolica pleców, olej z dziurawca leczy bóle mięśni, ścięgien oraz stawów. Wpływa na łagodzenie obrzęków, nerwobóli oraz niweluje rozwój chorób węzłów chłonnych.

Działanie: rozluźnienie napięcia mięśniowego, poprawa krążenia i przemiany materii, masaż relaksuje i redukuje objawy zmęczenia oraz stresu.
Przeciwwskazania: ostre stany zapalne, nadciśnienie, wady serca, gorączka, przeziębienie, świeże stany pooperacyjne w okolicach kręgosłupa, rwa kulszowa w stanie ostrym, przepuklina, ciąża i karmienie piersią.

ZABIEG NA TWARZ i okolice oczu:

 • mikrodermabrazja diamentowa – to zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu – za pomocą diamentowej głowicy – warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Zabieg połączony z maską algową dobraną do rodzaju cery, kremem na zakończenie zabiegu.

Mikrodermabrazja jest polecana osobom które borykającymi się z zaskórniakami, trądzikiem, prosakami, bliznami, przebarwieniami, pierwszymi oznakami starzenia.
Działanie: dotleniona i odżywiona skóra, poprawa koloru i elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności płytkich zmarszczek, blizn i przebarwień, poprawa ukrwienia skóry i produkcji kolagenu.
Zapisy wyłącznie przez telefon od 10 grudnia – liczba miejsc na zabiegi jest ograniczona!

Kontakt: 506-293-717 lub 033/810-05-87

Rezerwacja jest potwierdzona po wpłacie należności za zabieg na konto:
ING BANK ŚLĄSKI O/BIELSKO-BIAŁA
NR 46 1050 1070 1000 0090 8020 3525
w tytule przelewu należy podać rodzaj zabiegu: twarz lub ciało

mikrodermabrazja + algi – 50 minut – 60,00 zł
19-12-2018 (środa)

 • 15.30-16.20
  16.30-17.20
  17.30-18.20

masaż 50 minut – 50,00 zł
19-12-2018 (środa)

 • 15.20-16.10
  16.20-17.10
  17.20-18.10

Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza od wielu lat skutecznie wykorzystuję środki unijne. To właśnie dzięki nim, w 2014 roku  udało się zorganizować 2-tygodniową wizytę studyjną w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Szczególnie wizyta w USA okazała się kluczowa dla dalszego rozwoju Uczelni.

Podczas wizyty w New Age Spa Institute, Chicago, Illinois mogliśmy poznać zasady i mechanizmy funkcjonowania ‘modeli zewnętrznych’ w amerykańskich warunkach edukacyjnych. Późniejsza wizyta w Walii utwierdziła nas w przekonaniu, że modele zewnętrzne, to właściwy kierunek upraktycznienia i uatrakcyjnienia oferty Uczelni.

Projekt Modele Zewnętrzne jest innowacyjną metodą kształcenia udostępniającą mieszkańcom regionu zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, w cenach niższych od cen rynkowych. Zabiegi są wykonywane przez studentki kierunku kosmetologia pod nadzorem nauczycieli akademickich – praktyków i specjalistów branżowych.

Studentki są przygotowywane bardzo starannie do wykonania zabiegu na kliencie zewnętrznym poprzez udział w zajęciach praktycznych. W ramach zajęć studentki wykonują najpierw zabiegi na sobie, aby po osiągnięciu sprawności technicznej i manualnej studentki wykonać zabiegi na osobach zaproszonych z grona znajomych. Dzięki temu studentki nabywają ważne umiejętności społeczne takie jak: komunikacja, współpraca z klientem oraz utrwalają nabytą wcześniej sprawność techniczną i manualną.

Praca na modelu zewnętrznym, a więc kliencie – osobie z zewnątrz jest wyróżnieniem dla studentek, bowiem wykonują ją w roli kosmetologa tylko studentki rekomendowane przez swoich nauczycieli akademickich – praktyków specjalistów w danej branży. Studentki uzyskują również certyfikat kompetencyjny poświadczający biegłość w wykonywaniu poszczególnych zabiegów.

Model to osoba z zewnątrz, nieznana studentce, która wykonuje zabieg.

Co zyskuje studentka pracująca z modelem zewnętrznym?

 • pracuje w warunkach zbliżonych, do tych, z jakimi się zetknie w pracy zawodowej;
 • uczy się profesjonalnej obsługi klienta;
 • nabiera doświadczenia i pewności siebie.

Co zyskuje model zewnętrzny?

 • profesjonalnie wykonany zabieg kosmetyczny;
 • atrakcyjne ceny zabiegów, które są wykonywane przez studentki, pod nadzorem wykwalifikowanego personelu.

Nabrawszy pewności, że wprowadzenie do programu nauczania zabiegów na modelach zewnętrznych jest warte wysiłków Uczelnia ponownie wykorzystała fundusze unijne, aby poprowadzić pilotażowy program z udziałem modeli zewnętrznych.

I tak, po kilku miesiącach przygotowań 27.01.2015r. rozpoczęły się zabiegi na modelach zewnętrznych. Przez 2 miesiące wykonano około 200 zabiegów, z których skorzystało ponad 100 osób.

Sylwia Willmann-Ignatowska

Opieka i nadzór przy zabiegach mezoterapii bezigłowej oraz mikrodermabrazji diamentowo-wodnej przy użyciu urządzenia Aqua Touch. Magister kosmetolog. Wykładowca akademicki w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza, gdzie od 2014 roku pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii. Pracuje również w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic w Bielsku-Białej, gdzie wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

 

Aleksandra Adamaszek-Olejak

Opieka i nadzór przy zabiegu PEDICURE. Dyplomowana pielęgniarka, kosmetyczka, specjalista ds. podologii z Piętnastoletnią praktyką zawodową, wykładowca i szkoleniowiec w Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza w Bielsku-Białej. Autorka wielu artykułów o tematyce podologicznej.

 

 

Bożena Kowalska

Opieka I nadzór przy ANALIZIE KOLORYSTYCZNEJ.

Ekspertka w obszarze mody, wizażu, stylizacji i kreowania wizerunku. Od 2013 roku wykładowca akademicki na kierunku kosmetologia w BWS im. J. Tyszkiewicza.

 

 

Łucja Legun

Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Farmaceutycznym w Łodzi. Ukończyła kursy z Ajurwedy,  kursy psychosomatycznych metod leczenia chorób nowotworowych  dr C. Simontona, kurs z Immunologii Klinicznej w Katedrze Immunologii Uniwersytetu Medycznego.

 

 

Katarzyna Kusy

Magister rehabilitacji ruchowej, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, absolwentka prestiżowego studium fitnessu, fizjoterapeuta z 20 letnim stażem, specjalizująca się w pracy z dorosłymi w zakresie masażu, zarówno leczniczego jak i holistycznego oraz z fizykoterapii. Od 15 lat prowadzi własną działalność, wykonując zabiegi fizjoterapeutyczne, w tym masaże oraz rekreacyjne formy aktywności ruchowej dla dorosłych, dbając o ich prawidłową postawę i kondycję fizyczną. Wykładowca akademicki, związana od 2008 roku z Bielską Wyższą Szkołą im. J. Tyszkiewicza, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne, w oparciu o autorski program realizowany w ramach pracowni Odnowy Biologicznej oraz Trenera Zdrowego Stylu Życia.

Koodynator projektu: Mira Romaszkan

Kierownik Biura Karier i Staży Zawodowych

 • doradztwo zawodowe dla studentów i absolwentów
 • koordynowanie praktyk zawodowych
 • monitorowanie losów absolwentów

e-mail: mira.romaszkan@tyszkiewicz.edu.pl

tel. 33 829 72 94

kom. 506 293 717

 • 8.00 – 16.00 poniedziałek dzień przyjęć studentów
 • 9.30 – 17.30 poniedziałek dzień przyjęć studentów w terminach zjazdów
 • 8.00 – 16.00 czwartek dzień przyjęć studentów
 • 8.00 – 16.00 piątek dzień przyjęć studentów
 • 8.00 – 10.00 oraz 12.00 – 18.00 niedziela dzień przyjęć studentów  w terminach zjazdów