Do najbliższej akcji na modelach pozostało:

ZAPRASZAMY 11 – 12 KWIETNIA 2017

ZAPISY od 5 kwietnia wyłącznie przez formularz elektroniczny. Formularz zostanie udostępniony 5 kwietnia 2017
➡️ KIEDY: 11 – 12 kwietnia 2017r.
➡️ GDZIE: Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza

CO: mamy dla Was do wyboru:
❎ zabiegi relaksacyjne i antycellulitowe na ciało: masaż antycellulitowy bańką chińską (nogi, pośladki, brzuch) oraz masaż gorącymi kamieniami (plecy, brzuch i nogi)
❎ zabiegi liftingujące i oczyszczające na twarz: mikrodermabrazja diamentowa z maską algową, peeling kawitacyjny, ampułka, maska algowa + zabieg urządzeniem FACEMASTER
❎ zabiegi upiększające na dłonie: manicure hybrydowy na produktach marki SPN NAILS
❎ konsultacja dietetyczna: analiza masy ciała oraz prezentacja kuracji dr Otto Horaka dostosowana do indywidualnych potrzeb

➡️ S Z C Z E G Ó Ł Y ⬅️

WTOREK 11-04-2017R.: konsultacje od godz. 15:15, zabiegi od. godz. 16:15

❎ CIAŁO: masaż antycellulitowy bańką chińską (nogi, pośladki, brzuch) oraz masaż gorącymi kamieniami pleców, brzucha i nóg 
❎ TWARZ: mikrodermabrazja diamentowa z maską algową, peeling kawitacyjny, ampułka, maska algowa + zabieg urządzeniem FACEMASTER
❎ konsultacja dietetyczna 

ŚRODA 12-04-2017R.: konsultacje od godz. 15:15, zabiegi od. godz. 16:15
❎ DŁONIE: manicure hybrydowy na produktach marki SPN NAILS
❎ konsultacja dietetyczna 

➡️ ZAPISY od 5 kwietnia wyłącznie przez formularz elektroniczny

➡️ C E N Y ⬅️
– zabieg na ciało: masaż antycellulitowy bańką chińską (nogi, pośladki, brzuch), czas zabiegu 45 min. – 50,00 zł
– zabieg na ciało: masaż gorącymi kamieniami pleców, brzucha i nóg, czas zabiegu 45 min. – 70,00 zł
– zabieg na twarz: mikrodermabrazja diamentowa z maską algową, czas zabiegu 45 min. – 70,00 zł
– zabieg na twarz: peeling kawitacyjny, ampułka, maska algowa + zabieg urządzeniem FACEMASTER, czas zabiegu 45 min. – 70,00 zł
– zabieg na dłonie: manicure hybrydowy na produktach marki SPN NAILS, czas zabiegu 45 min. – 50 zł
– konsultacja dietetyczna: konsultacja dietetyczna: analiza masy ciała oraz prezentacja kuracji dr Otto Horaka dostosowana do indywidualnych potrzeb, czas konsultacji 45 min. – 25,00 zł

➡️ RABATY dla osób korzystających z więcej niż jednego zabiegu (od 5% do 15%)

Wpłat za wybrane zabiegi można dokonywać na konto:
Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza
ING BANK ŚLĄSKI O/BIELSKO-BIAŁA NR 17 1050 1070 1000 0001 0294 5615 
w tytule przelewu prosimy podać wybrany zabieg/zabiegi.

Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza od wielu lat skutecznie wykorzystuję środki unijne. To właśnie dzięki nim, w 2014 roku  udało się zorganizować 2-tygodniową wizytę studyjną w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Szczególnie wizyta w USA okazała się kluczowa dla dalszego rozwoju Uczelni.

Podczas wizyty w New Age Spa Institute, Chicago, Illinois mogliśmy poznać zasady i mechanizmy funkcjonowania ‘modeli zewnętrznych’ w amerykańskich warunkach edukacyjnych. Późniejsza wizyta w Walii utwierdziła nas w przekonaniu, że modele zewnętrzne, to właściwy kierunek upraktycznienia i uatrakcyjnienia oferty Uczelni.

Projekt Modele Zewnętrzne jest innowacyjną metodą kształcenia udostępniającą mieszkańcom regionu zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, w cenach niższych od cen rynkowych. Zabiegi są wykonywane przez studentki kierunku kosmetologia pod nadzorem nauczycieli akademickich – praktyków i specjalistów branżowych.

Studentki są przygotowywane bardzo starannie do wykonania zabiegu na kliencie zewnętrznym poprzez udział w zajęciach praktycznych. W ramach zajęć studentki wykonują najpierw zabiegi na sobie, aby po osiągnięciu sprawności technicznej i manualnej studentki wykonać zabiegi na osobach zaproszonych z grona znajomych. Dzięki temu studentki nabywają ważne umiejętności społeczne takie jak: komunikacja, współpraca z klientem oraz utrwalają nabytą wcześniej sprawność techniczną i manualną.

Praca na modelu zewnętrznym, a więc kliencie – osobie z zewnątrz jest wyróżnieniem dla studentek, bowiem wykonują ją w roli kosmetologa tylko studentki rekomendowane przez swoich nauczycieli akademickich – praktyków specjalistów w danej branży. Studentki uzyskują również certyfikat kompetencyjny poświadczający biegłość w wykonywaniu poszczególnych zabiegów.

Model to osoba z zewnątrz, nieznana studentce, która wykonuje zabieg.

Co zyskuje studentka pracująca z modelem zewnętrznym?

 • pracuje w warunkach zbliżonych, do tych, z jakimi się zetknie w pracy zawodowej;
 • uczy się profesjonalnej obsługi klienta;
 • nabiera doświadczenia i pewności siebie.

Co zyskuje model zewnętrzny?

 • profesjonalnie wykonany zabieg kosmetyczny;
 • atrakcyjne ceny zabiegów, które są wykonywane przez studentki, pod nadzorem wykwalifikowanego personelu.

Nabrawszy pewności, że wprowadzenie do programu nauczania zabiegów na modelach zewnętrznych jest warte wysiłków Uczelnia ponownie wykorzystała fundusze unijne, aby poprowadzić pilotażowy program z udziałem modeli zewnętrznych.

I tak, po kilku miesiącach przygotowań 27.01.2015r. rozpoczęły się zabiegi na modelach zewnętrznych. Przez 2 miesiące wykonano około 200 zabiegów, z których skorzystało ponad 100 osób.

Sylwia Willmann-Ignatowska

Opieka i nadzór przy zabiegach mezoterapii bezigłowej oraz mikrodermabrazji diamentowo-wodnej przy użyciu urządzenia Aqua Touch. Magister kosmetolog. Wykładowca akademicki w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza, gdzie od 2014 roku pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii. Pracuje również w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic w Bielsku-Białej, gdzie wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

 

Aleksandra Adamaszek-Olejak

Opieka i nadzór przy zabiegu PEDICURE. Dyplomowana pielęgniarka, kosmetyczka, specjalista ds. podologii z Piętnastoletnią praktyką zawodową, wykładowca i szkoleniowiec w Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza w Bielsku-Białej. Autorka wielu artykułów o tematyce podologicznej.

 

 

Bożena Kowalska

Opieka I nadzór przy ANALIZIE KOLORYSTYCZNEJ.

Ekspertka w obszarze mody, wizażu, stylizacji i kreowania wizerunku. Od 2013 roku wykładowca akademicki na kierunku kosmetologia w BWS im. J. Tyszkiewicza.

 

 

Łucja Legun

Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Farmaceutycznym w Łodzi. Ukończyła kursy z Ajurwedy,  kursy psychosomatycznych metod leczenia chorób nowotworowych  dr C. Simontona, kurs z Immunologii Klinicznej w Katedrze Immunologii Uniwersytetu Medycznego.

 

 

Katarzyna Kusy

Magister rehabilitacji ruchowej, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, absolwentka prestiżowego studium fitnessu, fizjoterapeuta z 20 letnim stażem, specjalizująca się w pracy z dorosłymi w zakresie masażu, zarówno leczniczego jak i holistycznego oraz z fizykoterapii. Od 15 lat prowadzi własną działalność, wykonując zabiegi fizjoterapeutyczne, w tym masaże oraz rekreacyjne formy aktywności ruchowej dla dorosłych, dbając o ich prawidłową postawę i kondycję fizyczną. Wykładowca akademicki, związana od 2008 roku z Bielską Wyższą Szkołą im. J. Tyszkiewicza, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne, w oparciu o autorski program realizowany w ramach pracowni Odnowy Biologicznej oraz Trenera Zdrowego Stylu Życia.

Koodynator projektu: Mira Romaszkan

Kierownik Biura Karier i Staży Zawodowych

 • doradztwo zawodowe dla studentów i absolwentów
 • koordynowanie praktyk zawodowych
 • monitorowanie losów absolwentów

e-mail: mira.romaszkan@tyszkiewicz.edu.pl

tel. 33 829 72 94

kom. 506 293 717

 • 8.00 – 16.00 poniedziałek dzień przyjęć studentów
 • 9.30 – 17.30 poniedziałek dzień przyjęć studentów w terminach zjazdów
 • 8.00 – 16.00 czwartek dzień przyjęć studentów
 • 8.00 – 16.00 piątek dzień przyjęć studentów
 • 8.00 – 10.00 oraz 12.00 – 18.00 niedziela dzień przyjęć studentów  w terminach zjazdów