Do najbliższej akcji na modelach pozostało:

ZAPRASZAMY 16 grudnia 2017

16 grudnia 2017 zapraszamy do naszej Uczelnie na kolejną edycję zabiegów na modelach. W programie: mikrodermabrazja diamentowa, peelingi, masaże.

ZAPISY od 1 grudnia wyłącznie przez formularz elektroniczny.

Link do formularza znajduje się TUTAJ

KIEDY: sobota, 16 grudnia 2017r. GDZIE: Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicz

MAMY DLA WAS:

 • masaż relaksacyjny (nogi, ramiona, plecy)
 • masaż gorącymi kamieniami (nogi, ramiona, plecy)
 • mikrodermabrazja diamentowa z ampułką odżywczą+ zabieg urządzeniem FACEMASTER
 • peeling kawitacyjny, ampułka odżywcza i sonoforeza

GODZINY ZABIEGÓW:

 • 1 tura: 10.00 – 11.15
 • 2 tura: 11.15 – 12.30
 • 3 tura: 12.30 – 13.45

CENY:

 • masaż relaksacyjny, 45 minut masażu – 55,00 zł
 • masaż gorącymi kamieniami, 45 minut masażu – 55,00 zł
 • mikrodermabrazja diamentowa z ampułką odżywczą+ zabieg urządzeniem FACEMASTER – 70,00 zł
 • peeling kawitacyjny, ampułka odżywcza i sonoforeza – 40,00 zł

RABATY:

W przypadku skorzystania z więcej niż jednego zabiegu przez jedną osobę – rabat 5%

PŁATNOŚCI:

Wpłat za wybrane zabiegi można dokonywać do dnia 14.12.2017r. wyłącznie na konto: Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza ING BANK ŚLĄSKI O/BIELSKO-BIAŁA

NR 17 1050 1070 1000 0001 0294 5615  w tytule przelewu prosimy podać wybrany zabieg/zabiegi.

WIĘCEJ O ZABIEGACH:

 • Masaż gorącymi kamieniami (plecy, ramiona i nogi)

Relaksacyjny masaż pleców ciepłymi kamieniami pochodzenia bazaltowego to zabieg przywracający równowagę całego organizmu, wyrównując przepływ pozytywnej energii w ciele.

Pozwala osiągnąć uczucie spokoju, redukuje stres i napięcia mięśniowe, poprawia elastyczność i jędrność skóry, a poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi i limfy ułatwia wypłukiwanie toksyn.

 • Masaż relaksacyjny (plecy, ramiona i nogi)

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny stosuje się, aby pozbyć się uporczywych bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego nasz organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność naszej skóry. Masaż rozbija tkankę tłuszczową, a to powoduje, że nasza sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza.

Inne korzyści płynące ze stosowania masażu to: lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek, przyspieszenie przemiany materii, działanie przeciwzakrzepowe, szybsze wchłanianie obrzęków i wysięków.

 • Mikrodermabrazja diamentowa z ampułką odżywczą+ zabieg urządzeniem FACEMASTER

To ekskluzywna i nowoczesna technologia, która w swym działaniu wpływa na poprawę funkcjonowania skóry oraz pomaga radzić sobie z różnymi problemami skórnymi.

Zabieg polega na stopniowym złuszczaniu górnych warstw naskórka, co przyczynia się do produkcji nowych pełnowartościowych komórek. Proces złuszczania jest stopniowy, stąd ryzyko zbyt głębokiego bądź nierównomiernego złuszczania i powstawania blizn jest minimalny.

Za pomocą urządzenia FACEMASTER zostaną wprowadzone w głąb skóry składniki aktywne (ampułka odżywcza).

 • Peeling kawitacyjny, ampułka odżywcza i sonoforeza

To zabieg oczyszczający skórę, który złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek. Peeling kawitacyjny usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja wągrów i poprawa gospodarki wodnej skóry.

 • Sonoforeza znalazła szerokie zastosowanie w kosmetyce jako masaż ultradźwiękowy. Ten zabieg na twarz powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy preparatów regenerujących i nawilżających (ampułka z aktywnymi składnikami).

Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza od wielu lat skutecznie wykorzystuję środki unijne. To właśnie dzięki nim, w 2014 roku  udało się zorganizować 2-tygodniową wizytę studyjną w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Szczególnie wizyta w USA okazała się kluczowa dla dalszego rozwoju Uczelni.

Podczas wizyty w New Age Spa Institute, Chicago, Illinois mogliśmy poznać zasady i mechanizmy funkcjonowania ‘modeli zewnętrznych’ w amerykańskich warunkach edukacyjnych. Późniejsza wizyta w Walii utwierdziła nas w przekonaniu, że modele zewnętrzne, to właściwy kierunek upraktycznienia i uatrakcyjnienia oferty Uczelni.

Projekt Modele Zewnętrzne jest innowacyjną metodą kształcenia udostępniającą mieszkańcom regionu zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, w cenach niższych od cen rynkowych. Zabiegi są wykonywane przez studentki kierunku kosmetologia pod nadzorem nauczycieli akademickich – praktyków i specjalistów branżowych.

Studentki są przygotowywane bardzo starannie do wykonania zabiegu na kliencie zewnętrznym poprzez udział w zajęciach praktycznych. W ramach zajęć studentki wykonują najpierw zabiegi na sobie, aby po osiągnięciu sprawności technicznej i manualnej studentki wykonać zabiegi na osobach zaproszonych z grona znajomych. Dzięki temu studentki nabywają ważne umiejętności społeczne takie jak: komunikacja, współpraca z klientem oraz utrwalają nabytą wcześniej sprawność techniczną i manualną.

Praca na modelu zewnętrznym, a więc kliencie – osobie z zewnątrz jest wyróżnieniem dla studentek, bowiem wykonują ją w roli kosmetologa tylko studentki rekomendowane przez swoich nauczycieli akademickich – praktyków specjalistów w danej branży. Studentki uzyskują również certyfikat kompetencyjny poświadczający biegłość w wykonywaniu poszczególnych zabiegów.

Model to osoba z zewnątrz, nieznana studentce, która wykonuje zabieg.

Co zyskuje studentka pracująca z modelem zewnętrznym?

 • pracuje w warunkach zbliżonych, do tych, z jakimi się zetknie w pracy zawodowej;
 • uczy się profesjonalnej obsługi klienta;
 • nabiera doświadczenia i pewności siebie.

Co zyskuje model zewnętrzny?

 • profesjonalnie wykonany zabieg kosmetyczny;
 • atrakcyjne ceny zabiegów, które są wykonywane przez studentki, pod nadzorem wykwalifikowanego personelu.

Nabrawszy pewności, że wprowadzenie do programu nauczania zabiegów na modelach zewnętrznych jest warte wysiłków Uczelnia ponownie wykorzystała fundusze unijne, aby poprowadzić pilotażowy program z udziałem modeli zewnętrznych.

I tak, po kilku miesiącach przygotowań 27.01.2015r. rozpoczęły się zabiegi na modelach zewnętrznych. Przez 2 miesiące wykonano około 200 zabiegów, z których skorzystało ponad 100 osób.

Sylwia Willmann-Ignatowska

Opieka i nadzór przy zabiegach mezoterapii bezigłowej oraz mikrodermabrazji diamentowo-wodnej przy użyciu urządzenia Aqua Touch. Magister kosmetolog. Wykładowca akademicki w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza, gdzie od 2014 roku pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii. Pracuje również w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic w Bielsku-Białej, gdzie wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

 

Aleksandra Adamaszek-Olejak

Opieka i nadzór przy zabiegu PEDICURE. Dyplomowana pielęgniarka, kosmetyczka, specjalista ds. podologii z Piętnastoletnią praktyką zawodową, wykładowca i szkoleniowiec w Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza w Bielsku-Białej. Autorka wielu artykułów o tematyce podologicznej.

 

 

Bożena Kowalska

Opieka I nadzór przy ANALIZIE KOLORYSTYCZNEJ.

Ekspertka w obszarze mody, wizażu, stylizacji i kreowania wizerunku. Od 2013 roku wykładowca akademicki na kierunku kosmetologia w BWS im. J. Tyszkiewicza.

 

 

Łucja Legun

Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Farmaceutycznym w Łodzi. Ukończyła kursy z Ajurwedy,  kursy psychosomatycznych metod leczenia chorób nowotworowych  dr C. Simontona, kurs z Immunologii Klinicznej w Katedrze Immunologii Uniwersytetu Medycznego.

 

 

Katarzyna Kusy

Magister rehabilitacji ruchowej, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, absolwentka prestiżowego studium fitnessu, fizjoterapeuta z 20 letnim stażem, specjalizująca się w pracy z dorosłymi w zakresie masażu, zarówno leczniczego jak i holistycznego oraz z fizykoterapii. Od 15 lat prowadzi własną działalność, wykonując zabiegi fizjoterapeutyczne, w tym masaże oraz rekreacyjne formy aktywności ruchowej dla dorosłych, dbając o ich prawidłową postawę i kondycję fizyczną. Wykładowca akademicki, związana od 2008 roku z Bielską Wyższą Szkołą im. J. Tyszkiewicza, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne, w oparciu o autorski program realizowany w ramach pracowni Odnowy Biologicznej oraz Trenera Zdrowego Stylu Życia.

Koodynator projektu: Mira Romaszkan

Kierownik Biura Karier i Staży Zawodowych

 • doradztwo zawodowe dla studentów i absolwentów
 • koordynowanie praktyk zawodowych
 • monitorowanie losów absolwentów

e-mail: mira.romaszkan@tyszkiewicz.edu.pl

tel. 33 829 72 94

kom. 506 293 717

 • 8.00 – 16.00 poniedziałek dzień przyjęć studentów
 • 9.30 – 17.30 poniedziałek dzień przyjęć studentów w terminach zjazdów
 • 8.00 – 16.00 czwartek dzień przyjęć studentów
 • 8.00 – 16.00 piątek dzień przyjęć studentów
 • 8.00 – 10.00 oraz 12.00 – 18.00 niedziela dzień przyjęć studentów  w terminach zjazdów