Spotkanie Świąteczne

Spotkanie Świąteczne

W czwartek 20 grudnia w Restauracji Amici w Bielsku-Białej miało miejsce uroczyste spotkanie wigilijne, na którym zgromadzili się pracownicy, wykładowcy i przedstawiciele Samorządu Studenckiego.

Spotkanie rozpoczęła krótka przemowa połączona z życzeniami Rektora Jerzego Chrystowskiego oraz Założyciela i Prorektora Pani Ewy Madoń, kierowanymi do zebranych gości. Kosztowanie przepysznych wigilijnych potraw, w formie menu degustacyjnego, kunsztownie przygotowanego przez Amici Bistro, nadało temu spotkaniu szczególny i niezapomniany klimat. Każdy z obecnych gości obdarowany został także koszem obfitości oraz niezwykłym, symbolicznym „opłatkiem” w formie linorytu ,wykonanego własnoręcznie przez prof. Michała Klisia – artystę i wykładowcę kierunku architektura wnętrz naszej uczelni. Gorąco dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i za możliwość spędzenia tego wyjątkowego czasu we wspólnym gronie.

Korzystając z okazji, pragniemy całej naszej społeczności akademickiej złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.  Niech to będzie czas pokoju, radości oraz spotkań w rodzinnym gronie.

Fot. Anna Koczur