Rozstrzygnięcie konkursu dla studentów architektury wnętrz

Dnia 6 lipca 2018 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu skierowanego do studentów kierunku architektura wnętrz naszej Uczelni.

Konkurs został zorganizowany przez Rektora Uczelni dr. Jerzego Chrystowskiego we współpracy z firmą Zakłady Mięsne Henryk Kania.

Zadaniem studentów było stworzenie standu reklamowego na mięsne przekąski.

„Cieszymy się, że realizujemy projekt konkursowy wspólnie z BWS, która jest cenioną szkołą zarówno w regionie, jak i w województwie. Dla nas to także kolejna cegiełka w budowie polityki społecznej działalności naszej Spółki, w której ważnym ogniwem jest właśnie współpraca ze środowiskiem akademickim” – podkreśliła Dominika Rąba, wiceprezes ZM Henryk Kania S.A.

Jury w składzie:

1. prof. dr. hab. Jerzy Swałtek
  2. dr. hab. sztuki Marek Błażucki – Przewodniczący Jury
  3. mgr arch. Wnętrz Maciej Szwec
  4. Dominika Rąba – v-ce prezes Zarządu ZM Henryk Kania S.A.
  5. Paweł Sikora – Public Relations Manager ZM Henryk Kania S.A.

Postanowiło przyznać:

• I Miejsce Anna Hess – 2.000 zł
  • II Miejsce Pani Dagmara Nowak- 1.500 zł
  • III Miejsce Pani Izabela Naglik – 1.000 zł
  • I Wyróżnienie Pani Natalia Nogala – nagroda rzeczowa o wartości 200 zł
  • II Wyróżnienie Pani Justyna Cukier – nagroda rzeczowa o wartości 150 zł

„Efekty są nadspodziewanie dobre. Osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy studentów, tym bardziej, że ten konkurs jest najtrudniejszy spośród tych przeprowadzonych dotychczas.” – podsumował członek jury oraz wykładowca BWS – prof. dr. hab. Jerzy Swałtek

Tekst i foto: Anna Koczur