Rozstrzygnięcie konkursu dla architektów wnętrz – „Efektywny Escape Room”

Dnia 23 czerwca 2018 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu na „Efektywny Escape Room” skierowanego do studentów architektury wnętrz BWS im. J. Tyszkiewicza.
Konkurs został zorganizowany przez Rektora Uczelni dr. Jerzego Chrystowskiego we współpracy z firmą Projekt Efektywny Events & Travel.

Zadaniem studentów było stworzenie wszechstronnego projektu escape roomu, czyli miejsca rozrywki bazującego na fabularnej grze umiejscowionej w odpowiednio zaaranżowanym wnętrzu dla firmy Projekt Efektywny Events & Travel.

Jury w składzie:

prof. dr. hab. Jerzy Swałtek – Przewodniczący Jury
dr. hab. sztuki Marek Błażucki
Bartosz Szczur – członek zarządu firmy Projekt Efektywny
Jakub Biłuński – Creative Manager w firmie Projekt Efektywny
Michał Musioł – szef działu realizacji w firmie Projekt Efektywny

Postanowiło przyznać:

• I miejsce Pani Agnieszce Niczyporuk – 1.500 zł
  • Wyróżnienie Pani Simonie Surma – 500 zł
  • Wyróżnienie Pani Katarzynie Bireckiej – 500 zł

„Zwycięski projekt, który będziemy wdrażać, polegał na wykryciu mordercy czającego się na rodzinę Trumpów. Wzbudził nasze ogromne zainteresowanie głównie ze względu na złożony scenariusz, pełen ciekawych zagadek logicznych, które są na bardzo wysokim poziomie.” – skomentował Pan Jakub Biłuński – Creative Manager w www.efektywnyprojekt.pl

Fot. Anna Koczur