Pokaz makijażu w wykonaniu naszej studentki kosmetologii

Końcem lutego nasza studentka III roku Kosmetologii Pani Karina Korczyk wykonała pokaz makijażu w Liceum  Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach.

Do udziału w pokazie zaprosiła ją jej była wychowawczyni, która znała wybory życiowe i zawodowe naszej studentki. Pani Karina Korczyk bardzo profesjonalnie podeszła do pokazu – wykonując makijaż opowiadała o technikach podstawowej i odwróconej w makijażu oraz na bieżąco omawiała kolejne kroki jego wykonywania. Przygotowała  również skrypt „Trendy w makijażu 2018” w postaci jednokartkowych broszurek, który na zakończenie otrzymała każda licealistka. I to nie był koniec niespodzianek. Ponieważ Pani Karina Korczyk z sukcesem łączy studia i pracę zawodową w gabinecie „Dotyk Piękna” w Bestwince (gabinet naszej absolwentki Anny Mieszczak) – uczennice otrzymały bony rabatowe na zabiegi.