BUŁAWA SP. Z O.O.

Pracownia architektoniczno-urbanistyczna Buława sp. z o.o. wykonuje opracowania projektowe i studialne związane z urbanistyką i rewitalizacją, w tym dotyczące przestrzeni publicznych i terenów zieleni, takich jak place, skwery. Projektujemy także w skali architektonicznej – w szczególności budynki mieszkalne i ogrody.
Zależy nam na tym, żeby architektura którą projektujemy wychodziła poza utarte schematy i odznaczała się ponadprzeciętnością ale jednocześnie cechowała się dużym wyczuciem i powściągliwością.

GALERIA WNĘTRZ MERA – BIELSKO-BIAŁA

Władze Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza nawiązały partnerską współpracę z Galerią Wnętrz MERA w Bielsku-Białej dla kierunku Architektura Wnętrz. Dzięki prowadzonym rozmowom Pani Prorektor Ewy Madoń oraz Pana Dyrektora Szymona Polaka Uczelnia i Galeria rozpoczęły współpracę w zakresie wizyt studyjnych oraz realizacji praktyk zawodowych. W ramach podjętych działań będą rozwijane kompetencje zawodowe studentów Architektury wnętrz, ale również kompetencje miękkie związane,  między innymi,  ze zdolnościami komunikacyjnymi, asertywnością, umiejętnościami współpracy, autoprezentacji, czy kreatywnego rozwiązywania problemów. Mamy nadzieję, ze obszary partnerskiej współpracy Bielskiej Wyższej Szkoły im. J.

Tyszkiewicza oraz Galerii Wnętrz MERA w Bielsku-Białej staną się modelowym przykładem kooperacji otoczenia biznesowego z Uczelnią.

BIELENDA

Bielenda Professional wspiera Uczelnię przy realizacji zabiegów z udziałem modeli zewnętrznych, a przede wszystkim jest jednym z głównych sponsorów kolejnych Kongresów Kobiet organizowanych co roku przez Uczelnię. Ponadto nasze Studentki mają możliwość zapoznania się z nowościami marki np. Microbiome, Shape Architect, Reti-Power2 VC na dodatkowych spotkaniach szkoleniowo-warsztatowych organizowanych przez Uczelnię.

Papuga Park Hotel **** Spa & Wellness Marrakesz

Znajduje się w Bielsku – Białej w parku krajobrazowym Doliny Wapienicy . Od wielu lat współpracujemy  współuczestnicząc w Regionalnym Kongresie Kobiet Podbeskidzia oferując vouchery do naszego wyjątkowego SPA&WELLNESS.

Orientalny klimat  Spa & Wellness Marrakesz i pobyt w naszym urokliwym miejscu przeniesie Państwa do Krainy Baśni 1001 Nocy. Strefa  SPA  & Wellness Marrakesz ma  powierzchnię  2400 m2 ( to: kryty basen, jacuzzi, tepidarium, sauna fińska, grota solna, ” Świat Aladyna „: aromatyczne łaźnie parowe, sauna fińska, ” Oaza spokoju ” – pomieszczenie do wypoczynku i relaksacji). Dla Gości nie mieszkających w hotelu oferujemy bilety wstępu dwu-godzinne lub całodniowe. Proponujemy również bogatą ofertę zabiegów na twarz , na ciało, masaży.

Papuga Park Hotel posiada 60 komfortowych pokoi. Goście hotelowi mają możliwość korzystania ze SPA  w ramach pobytu . Specjalizujemy się w obsłudze szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz gości indywidualnych.

Wszystkich gości zapraszamy do Restauracja Verbena, jest to doskonałe miejsce dla miłośników dobrej kuchni.  Szef Kuchni poleca wspaniałe dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na pyszne ciasta i desery lodowe zapraszamy do kawiarni. Organizujemy imprezy oraz przyjęcia okolicznościowe.

 

 

.