Nasi absolwenci w plebiscycie ABSOLWENT XXI wieku

Piątka absolwentów naszej Uczelni bierze udział w Plebiscycie ABSOLWENT XXI wieku. Głosować można TUTAJ. Każdy oddany głos to 1 zł na rzecz Fundacji Dziecięce Marzenia z Bielska-Białej.

Głosowanie internetowe potrwa do 30 listopada 2018 roku. Całemu wydarzeniu towarzyszy szczytny cel. Organizator postanowił przekazać na rzecz Fundacji „Dziecięce Marzenia” z Bielska-Białej 1 zł za każdy oddany głos. Beneficjentami będą podopieczni, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – dzieci niepełnosprawne, a także najmłodsi, którzy zagrożeni są patologią społeczną. Pieniądze z akcji posłużą jako wsparcie w organizowaniu zajęć integracyjnych i terapeutycznych, a także umożliwią przygotowanie pomocy materialnej dla tych, którzy potrzebują jej najbardziej. Ty głosujesz za darmo – organizator przekazuje 1zł na cel pomocy najmłodszym.

Ciekawe kariery i wielkie sukcesy

Poza akcją charytatywną, która idzie w parze z Plebiscytem, konkurs ten jest doskonałą okazją do uhonorowania wybitnych jednostek z województwa śląskiego, które mogą pochwalić się dyplomami uczelni i szkół wyższych z tego regionu. Plebiscyt Absolwent XXI wieku wspierają także lokalne media i instytucje.

Rozstrzygnięcie w grudniu

O tym, kto zwycięży, zdecydują internauci. Lista Laureatów zostanie ogłoszona 10 grudnia. Zwycięzcy w każdej z sześciu kategorii otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz statuetki.

Tym samym, Plebiscyt jest początkiem propagowania sukcesów, jakie w życiu osiągnęli absolwenci śląskich uczelni. To także doskonała okazja do promocji szkolnictwa wyższego oraz zachęta do realizowania własnych marzeń i pasji. Droga na szczyt nie zawsze bywa usłana różami, o czym niejednokrotnie przekonali się wszyscy nominowani, jednak są oni dowodem na to, że prąc na przód, można wiele osiągnąć.