Kuba Nagórski

Ekspert z dziedziny mediów społecznościowych.

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Co-founder i CMO w grupie Spindigital.pro – podmiocie zrzeszającym dwie agencje marketingowe, software house, platformę wymiany wiedzy między przedsiębiorcami i akcelerator startupowy. CEO – agencja kreatywna kręci sie!. Specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec w dziedzinie mediów społecznościowych. Zaangażowany również we współpracę z trzecim sektorem. Business Partner  i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass, start-upie rozwijającym technologię smart mirrors. Jako współwłaściciel agencji kreatywnej tworzył kampanie marketingowe dla podmiotów o różnym zasięgu – od małych firm regionalnych, przez samorządy po międzynarodowe korporacje. Posiada certyfikat trenerski zgodny ze standardami 5 poziomu Europejskich Ram Kwalifikacji. Prelegent zakresu marketingu i mediów społecznościowych. Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends), lokalnych i regionalnych. Koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media – regionalnej odsłony ogólnopolskiego cyklu spotkań integrujących ludzi z branży mediów społecznościowych. Współtwórca śląskiej społeczności Instagramers Silesia oraz lokalnego newslettera branżowego Social Silesia.