Maraton fitness z udziałem studentek kosmetologii BWS

13 stycznia br. odbył się „Wielki karnawałowy maraton zumba fitness i zumba kids dla Irenki i Martusi” na obiekcie Luce Arena w Bielsku-Białej. Była to fantastyczna, karnawałowa impreza charytatywna, którą poprowadzili najlepsi licencjonowani instruktorzy z różnych stron Polski!

Tym razem były zbierane pieniążki dla Irenki Awieruszko-Ptaszkiewicz i Martusi Kubasiak, na ich rehabilitacje i walkę z chorobą. W tę charytatywną imprezę karnawałową włączyły się studentki Kosmetologii Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza, za co bardzo serdecznie im dziękujemy!!!

Organizatorzy: Marta Świątek –Stanienda, Luce Arena – Patrycja Kuś Fundacja Pomaluj Nasz Świat.
Studentki biorące udział: Klaudia Bakałarz, Agnieszka Bryndza, Beata Czech, Magdalena Grelowska, Karina Korczyk, Grażyna Krutak, Kamila Michałek, Anna Motyka, Julia Motyka, Klaudia Osinczuk, Agata Sadlik, Monika Sobel, Magdalena Szymańska, Joanna Ślęk, Dorota Wątor, Maria Wieczorek.