KRYOLAN

Firma Kryolan zaopatruje branżę filmową, teatralną oraz telewizyjną od ponad 70 lat, co czyni z nas jedną z pierwszych marek w branży profesjonalnego makijażu.

Zawsze dążymy do tego, aby nasze produkty były swoistymi dziełami sztuki. Surowce, których używamy wyróżniają się najwyższą jakością.

Charakteryzacja – środki i materiały do charakteryzacji i efektów specjalnych w filmie, teatrze lub telewizji.

Bodypainting – farby wodne i kremowe do makijażu ciała, farby UV do efektów specjalnych.

Seria FunFaze – środki charakteryzacji karnawałowej oraz tzw. party make-up. W skład serii wchodzą: kredki, farby, brokaty oraz żele kolorowe do ciała i włosów dla dzieci i dorosłych.

Seria Dermacolor Camouflage System – specjalistyczny kamuflaż odporny na wodę i ścieranie, służący niezawodnemu pokrywaniu zmian pigmentacyjnych skóry (bielactwo, rumień, siniaki, tatuaże i in.).

Seria Dermacolor Light – kosmetyki o lżejszej konsystencji niż Dermacolor Camouflage, o formule pielęgnacyjnej, przeznaczone do użytku codziennego; pozwalają uzyskać naturalny efekt makijażu. Kosmetyki te są szczególnie delikatne dla skóry.

Seria Beauty – kosmetyki do makijażu codziennego i okolicznościowego, charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością. W skład serii wchodzą: podkłady do twarzy, kredki i konturówki do oczu i ust, pomadki i błyszczyki, cienie do powiek, róże do policzków, rozświetlacze, pudry utrwalające i matujące, eyelinery, tusze do rzęs oraz wiele, wiele innych kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych.

Seria High Definition (HD) – mikroprecyzyjne produkty do makijażu, o niezwykłej łatwości w aplikacji, nadające skórze naturalną promienność. Kosmetyki te stworzyliśmy w celu zapewnienia bezbłędnego, niewidocznego make-upu na potrzeby technologii wysokiej rozdzielczości HD.

Seria Airbrush – farby przeznaczone do wykonywania perfekcyjnego, bezdotykowego makijażu ciała; występują również w wersji wodoodpornej. Seria obejmuje innowacyjne, silikonowe farby i akcesoria Nebula, pozwalające stworzyć nieskazitelny i wodoodporny makijaż na specjalne okazje.

Dodatkowo, w ofercie firmy znajdują się: peruki, maski karnawałowe, sztuczne wąsy, brody, bokobrody, sztuczne włosy, lakiery kolorowe do włosów itp.

W naszej ofercie znajduje się ponad 16,000 produktów i akcesoriów do makijażu bardzo wysokiej jakości. Chemicy firmy Kryolan pierwsze receptury opracowywali w Berlinie przez ponad sześć dekad. Na przestrzeni tych lat stworzyli produkty profesjonalne o bardzo bogatej gamie kolorystycznej, które nadal są udoskonalane. W chwili obecnej dysponujemy 750 odcieniami w przeróżnych, intensywnych barwach. Nasze produkty używane są w ponad 80 krajach na całym świecie..

Chcemy podkreślić z całą stanowczością, że zawsze odmawiamy testowania naszych produktów na zwierzętach. Żaden produkt firmy Kryolan nie został przetestowany na zwierzętach

Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej oraz UPS.