Konkurs KRAINA BAŚNI DOBRA I ZŁA – Wielki Finał

W dniu 14.04.2019 odbył się wielki finał studenckiego konkursu makijażowego W KRAINIE BAŚNI DOBRA I ZŁA.

WYNIKI KONKURSU „W KRAINIE DOBRA I ZŁA”

W JURY KONKURSU ZASIADŁY:

Od lewej: Pani Bożena Kowalska (wykładowca BWS oraz właścicielka Atelier Wierunku Bożena Kowalska), Pani Celina Piwko-Jelonek (wykładowca BWS oraz właścicielka FACELOVE.PL visage & permanent make-up), oraz Pani Justyna Sadowska (absolwentka BWS, właścicielka Justyna Sadowska Make UP).

WYNIKI:

I miejsce Paulina Wrona II rok za pracę „Królowa lodu”, II miejsce Paulina Pudełko II rok za pracę „Leśny elf”, III miejsce Anastazja Stekla II rok za pracę – czarna kreacja z motywami. Wyróżnienie Aneta Krzus „CZARNY ŁABĘDŹ „, Izabela Inglot „Królowa ZIMA” i Aleksandra Goraj inspiracja Diaboliną – I rok. GRATULUJEMY!

Fot. Łukasz Sztuka

Szczególne podziękowania należą się dwóm studentkom kierunku Kosmetologia – Patrycji Arczewskiej i Monice Szucie, które zorganizowały całe przedsięwzięcie i poprowadziły je. Ze stosunkowo niewielkiego konkursu studenckiego, impreza urosła do rangi charytatywnej.

Jak relacjonuje Patrycja Arczewska – jedna z organizatorek:

„Z uczelnianego konkursu makijażowego wyrosła nam ogromna impreza. Jest to wydarzenie, które głosem Samorządu Studenckiego, postanowiło wspomóc podopiecznego fundacji – Fundacja Pomaluj Nasz Świat, a konkretnie 5-letniego Stasia, który potrzebuje pieniędzy na rehabilitację i niezbędne leki.”

Dzięki finałowi udało się zebrać 1725,61 zł

Do wydarzenia dołączyło mnóstwo Partnerów i Sponsorów, którym serdecznie dziękujemy:

Serdeczne podziękowania należą się także studentkom Architektury Wnętrz za zjawiskowy, bajkowy, „jak za dotknięciem różdżki” wystrój auli na finał konkursu:

Adrianna Kliś, Paulina Kubok, Joanna Gluza, Marcelina Cher I Ewelina Ciężar. Bez Was to wszystko by się tak pięknie nie udało!

Cała impreza rozpoczęła się o 15.00 i trwała do 17.30. Prezentacja stylizacji przeplatana była występami scenicznymi. Wysąpili: Solistka: 6-letnia Lenka, Karolina PERŁA Lapczyk, Małgorzata Langner, Mateusz Koniu Stryganek – standupper oraz Zespół Taneczny WIREK z Domu Kultury w Komorowiach. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za uświetnienie eventu.

Pani Renacie Wójcik – animatorowi dziecięcemu za zapewnienie kreatywnej opieki dzieciakom w czasie całego eventu:

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu finału:

Galeria zdjęć autorstwa Łukasza Sztuki: TUTAJ (133 zdjęcia)

Relacja: Anna Koczur