Konkurs dla studentów Architektury Wnętrz

Jesteś studentem 6 semestru Pracowni Projektowania Wystaw kierunku Architektura Wnętrz? W takim razie nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Firma SONTE we współpracy z Bielską Wyższą Szkołą organizuje konkurs na zaprojektowanie Ekspozytora SONTE. Jest to kolejny przykład współpracy Uczelni z otoczeniem biznesowym aby zapewnić studentom praktykę zawodową na etapie studiów.

O co chodzi?

• Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
  • Trwa od 1 kwietnia do 20 czerwca 2019 roku.

Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie zaprojektować Ekspozytor SONTE w wersji mobilnej, nablatowej i jego wersji podłogowej. Ma on służyć firmie SONTE do celów marketingowych ich Inteligentnej Folii Ciekłokrystalicznej.

Każda osoba może złożyć maksymalnie jedno zgłoszenie konkursowe.

Spośród uczestników konkursu Jury, według swojej oceny wybierze trzech laureatów nagród. Laureaci zostaną ogłoszeni do dnia 20.06.2019 roku na spotkaniu zorganizowanym w siedzibie BWS im. J. Tyszkiewicza.

Nagrody w konkursie:

• za zajęcie I miejsca: 1500 złotych
  • nagroda za zdobycie wyróżnienia: 500 złotych (zostaną przyznane dwa wyróżnienia).

REGULAMIN – POBIERZ