Konkurs dla studentów architektury wnętrz – nagrody pieniężne

Zapraszamy wszystkich studentów architektury wnętrz do wzięcia udziału w konkursie organizowanym wspólnie z marką Henryk Kania. Nagroda za I miejsce to 2.000 zł.

W ramach współpracy naszej Uczelni i Zakładów Mięsnych Henryk Kania S.A., studenci architektury stworzą projekty dla jednego z liderów rynku mięsnego w Polsce. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody.

Dominika Rąba, wiceprezes Zarządu ZM Henryk Kania S.A: – Jako polska, rodzinna firma, jesteśmy świadomi tego, jak ważne i potrzebne są dziś działania CSR-owe. Dużą wagę przykładamy do skutecznej realizacji polityki społecznej odpowiedzialności biznesu, w którą doskonale wpisuje się nasz projekt z BWS. Dzięki konkursowi zyskamy wartościowe projekty i inspiracje, a studenci praktyczną wiedzę dotyczącą zapotrzebowania rynku.

Studenci będą pracować nad projektami przez semestr letni. Wyłonienie zwycięzców nastąpi więc w czerwcu. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

Szczegóły konkursu i regulamin – POBIERZ