KOSMETOLOGIA/3 LATA/LICENCJAT

REKRUTACJA ON-LINE TRWA  >>>TUTAJ<<<

Konsultant programowy – Bożena Pustelnik-Szczepańska

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, aby wyglądały idealnie, salony kosmetyczne oferują nam coraz więcej usług. Wspólnie z konsultantem stylizacji paznokci, postanowiliśmy stworzyć specjalność dla osób, które chcą się przygotować profesjonalnie do zawodu stylisty paznokci.

Program specjalności w sposób kompleksowy omawia zagadnienia, uczy technik stylizacji paznokci i obejmuje:

Przykładowe przedmioty specjalnościowe:

  • Manicure i pedicure klasyczne (praca z frezarką)
  • Elementy podologii
  • Pielęgnacja dłoń i stóp (SPA manicure i pedicure)
  • Manicure hybrydowy
  • Wzornictwo
  • Stylizacja metodą akrylową i żelową
  • Wzornictwo przy użyciu akryli i żeli kolorowych
  • Linie kosmetyków

W trakcie studiów studenci realizują trzy miesięczne praktyki zawodowe oraz uczestniczą w wizytach studyjnych orgaznizowanych w renomowanych ośrodkach kosmetologii estetycznej, gabinetach kosmetycznych z pełnym zakresem usług.

Ponadto student może skorzystać:

Kończąc naukę na specjalności Stylizacja paznokci absolwenci zapewnią sobie stabilną przyszłość w branży, w której zawsze jest zapotrzebowanie na komercyjnych stylistów. Mogą pracować w każdym gabinecie kosmetycznym z pełnym zakresem usług,  prowadzić własne kursy stylizacji.  Z uzyskanym w trakcie studiów dyplomem z powodzeniem  absolwenci mogą rozwinąć własną działalność z klientem indywidualnym.

Organizacja studiów na kierunku Kosmetologia

Specjalności

Forma

Czas trwania Studia Uzyskany tytuł
Odnowa biologiczna


Wizaż i kreowanie wizerunku


Trener zdrowego stylu życia

 

Stylizacja paznokci

Stacjonarna / Niestacjonarna

3 lata

(6 sem.)

STACJONARNE:

Studia stacjonarne są organizowane przez trzy dni w tygodniu: poniedziałek, czwartek i piątek.

NIESTACJONARNE:

Studia niestacjonarne są organizowane w weekendy – piątek od 16.00, sobota, niedziela) – 8 spotkań w semestrze + 1 spotkanie organizacyjne w semestrze zimowym na pierwszym roku

Licencjat

EKSPERCI BRANŻOWI

Bożena Pustelnik-Szczepańska – Absolwentka studiów I stopnia Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza i II stopnia Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla na kierunku kosmetologia. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, stylizacji rzęs, wizażu i stylizacji paznokci. Dyplomowany instruktor marki SPN Nails Professional. Wieloletni praktyk w zawodzie, właścicielka salonu kosmetycznego BPS studio. Autorka wielu publikacji w pismach branżowych „Paznokcie” i „Akademia Paznokcia”.