5-2-1024x685

W skład wyprawki wchodzą:

 • Fartuszek kosmetyczny z wyszytym logo Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza
  Wygodny fartuszek, o oryginalnym, wygodnym w użytkowaniu i eleganckim kroju, wykonany z trwałej i przewiewnej tkaniny. Bardzo łatwy w czyszczeniu. Indywidualnie dopasowywany do każdego studenta. Charakteryzuje się wysoką temperaturą prania: 90 st. C – 95 st. C. Gramatura tkaniny to 180 g/m2.
 • Tunika
  Wygodna, miękka tunika, przeznaczona do zabiegów kosmetycznych, wykonana z wysokiej jakości materiału. Elastyczna gumka zapewnia dopasowanie do ciała.
 • Opaska kosmetyczna frotte
  Miękka frottowa opaska, o gramaturze 200 – 300 g/m2, służąca do przytrzymywania włosów podczas zabiegów kosmetycznych.
 • Prześcieradło 100×200
  Prześcieradło białe 100×200 o 100% zawartości bawełny, do prania w temperaturze 95 st.C.

oraz niezbędne do zajęć kosmetyki i preparaty.

Zajęcia praktyczne na kierunku kosmetologia odbywają się przy wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków stosowanych w gabinetach kosmetycznych. Pracujemy na następujących markach kosmetyków, w tym na kosmetykach organicznych. 

ilsci-300x300

Firma Ilcsi zajmuje się produkcją najwyższej jakości naturalnych, organicznych, unikatowych kosmetyków o dużej zawartości świeżych ziół, owoców, jarzyn, kwiatów i wód leczniczych. Ze względu na szacunek do życia nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, składników syntetycznych, sztucznych barwników czy konserwantów.

Kosmetyki Ilcsi produkowane są na Węgrzech natomiast eksportowane są do kilkudziesięciu krajów świata i nie są dostępne w sprzedaży detalicznej czy internetowej. Przeznaczone są wyłącznie dla salonów kosmetycznych, gabinetów SPA i Day SPA.

Większość używanych do produkcji roślin uprawia się we własnych bioplantacjach pod kontrolą Biokontroll Hungaria, a przygotowując produkty firma kieruje się dyrektywami uznanego na całym świecie BDIH. Na podstawie osiągniętej pozycji na rynku profesjonalnym, oceny klientów oraz kosmetologów w roku 2008 naturalne kosmetyki Ilcsi zostały nagrodzone i nadano im miano „Superbrands”.

logo_bielenda_2012

Firma Bielenda zajmuje się produkcją najwyższej jakości kosmetyków opartych na naturalnych składnikach aktywnych zarówno do pielęgnacji twarzy jak i ciała. Firma Bielenda  łączy bogactwo roślinnych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami technologii i kosmetologii co pozwala na produkowanie kosmetyków o najwyższych parametrach skuteczności, przy jednoczesnym zachowaniu restrykcyjnych norm jakości i bezpieczeństwa. Firma zaopatruje w swoje profesjonalne produkty gabinety kosmetyczne, szkoły, ośrodki odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa na na polskim rynku kosmetycznym jak również na rynkach zagranicznych.

??????????

Firma Ziaja zajmuje się produkcją najwyższej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych, leczniczych oraz farmaceutyków. W jej ofercie znajduje się ponad 900 pozycji profesjonalnych preparatów opartych na naturalnych składnikach przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, z jak najmniejszą zawartością konserwantów. Firma zaopatruje w swoje profesjonalne produkty gabinety kosmetyczne, szkoły, ośrodki odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa na na polskim rynku kosmetycznym jak również na rynkach zagranicznych.