12670576_1553495281609366_9046058903476111400_nZdobądź zawód, a nie tylko dyplom!

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza oferuje studia I stopnia o profilu praktycznym. W dużej mierze są one wyjątkowe i niepowtarzalne.

 Charakteryzuje Nas przede wszystkim zrozumienie potrzeb rynku pracy, jak również świadomość trudności z jakimi borykają się absolwenci wchodzący na ten rynek po raz pierwszy. Duża część realizowanych przedmiotów jest oparta na programach autorskich tworzonych i wdrażanych przez aktywnych zawodowo praktyków oraz kadrę akademicką, otwartą na zmiany i nowe rozwiązania metodyczne.

Oferta edukacyjna wzbogacana jest o wystawy tematyczne, spotkania z praktykami oraz o możliwości odbywania płatnych staży zawodowych dla najlepszych i interesujących praktyk w wiodących firmach naszego regionu.

> Polecam! – Ewa Madoń – Założyciel i Prorektor Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza

Reportaż TV Silesia - Kosmetologia BWS im. J. Tyszkiewicza

KOSMETOLOGIA

54444057_ml (1)

TRENER ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

jest jednym z najbardziej przyszłościowych zawodów.

Możesz stać się menedżerem  obiektu sportowego, specjalistą w dziedzinie: dietetyki, masażu sportowego, odchudzania, budowania masy mięśniowej oraz kreatorem i animatorem  treningu.

SONY DSC

WIZAŻ I KREOWANIE WIZERUNKU

Studia oparte są o zajęcia praktyczne dające możliwość opanowania technik i metod pracy wizażysty, stylisty oraz przygotowania profesjonalnego portfolia zawodowego. Jest to specjalność dla osób, których praca związana będzie z branżami: artystyczną, kosmetyczną, reklamową, teatralną i wieloma innymi w obszarze urody.

SONY DSC

ODNOWA BIOLOGICZNA

Jednym z bardziej palących tematów ostatnich lat jest problem starzejącego się społeczeństwa. Dotyczy on większości państw wysokorozwiniętych, w tym szczególnie krajów europejskich. Polska nie jest tutaj wyjątkiem.

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Techniki prezentacyjne semestr7 (16)

PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Pracownia architektury wnętrz przygotowuje studentów do pracy w obszarze kreacji przestrzeni wnętrza w ścisłym powiązaniu z precyzyjnie opracowanym programem funkcjonalnym.

IMG_5415

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA MEBLI I FORM UŻYTKOWYCH

Autorski, praktyczny program pracowni szczególną uwagę kładzie na rozwijanie kreatywności, niestereotypowe podejście do każdego zagadnienia projektowego i kształcenie wyobraźni przestrzennej jak również wypracowanie u przyszłego architekta wnętrz nawyku samokształcenia oraz pracy w zespole.

wystawa_resize

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WYSTAW

Jest miejscem tworzenia projektów  wszelkich  przestrzeni  wystawowych, w tym  muzealnych, komercyjnych, targowych. Doświadczenie nabyte w pracowni pozwoli absolwentowi na wyrażanie własnej, artystycznej wyobraźni i kreatywności.

zielen_resize

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA ZIELENI W ARCHITEKTURZE

Wychodząc naprzeciw współczesnym tendencjom uczymy zasad kompozycji zieleni zarówno w krajobrazie jak i we wnętrzach architektonicznych. Zdobyta wiedza i praktyczne umiejętności wynikające z niekonwencjonalnego połączenia dwóch atrakcyjnych zawodów Projektanta Zieleni i Architekta Wnętrz umożliwią naszym absolwentom  uzyskanie uprzywilejowanej pozycji na rynku pracy  zarówno w pracowniach architektury wnętrz oraz w pracowniach architektury zieleni.

Projektowanie mebli i form użytkowych (3)

PRACOWNIA GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Pracownia grafiki komputerowej umożliwia studentom naukę programów graficznych niezbędnych do pracy  projektowej. Jej celem jest przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do czytelnego i interesującego przedstawiania swoich projektów w formie plansz prezentacyjnych,  portfolio oraz prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i oprogramowania.