Nowoczesny sprzęt kosmetologiczny

soft plus

NOWOŚĆ! URZĄDZENIE SOFT PLUS!

Studenci kierunku Kosmetologia pracują na najnowocześniejszym sprzęcie, w tym na urządzeniu Soft Plus, który jest kompletnym instrumentem diagnostycznym, który w wyjątkowy sposób łączy pomiar za pomocą sond z analizą wizualną za pomocą Mikrokamery, w celu dostarczenia najbardziej kompletnej oceny skóry, włosów i cellulitu.

AQUA TOUCH

Dwufunkcyjne urządzenie, na którym studenci kierunku Kosmetologia uczą się wykonywania nowoczesnych i bezinwazyjnych najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, szyję, dekolt. Urządzenie pozwala na połączenie zabiegu mikrodermabrazji diamentowo-wodnej z mezoterapią bezigłową oraz zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania aktywnych substancji. Urządzenia zapewnia bezinwazyjne złuszczanie skóry i dostarczanie jej odpowiednich substancji aktywnych bez konieczności użycia igieł.

FACE MASTER 4 w 1

Wielofunkcyjne urządzenie w zakresie pielęgnacji opartej o kosmetyki organiczne, Uczelnia wprowadziła Facemaster 4 w 1. Jest to popularne urządzenie elektro – kosmetyczne wspomagające absorpcję składników aktywnych, leczące stany zapalne, wygładzające zmarszczki oraz przyspieszające krążenie krwi w skórze (detoksykację). Studentki uczą się wykonywania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem tego urządzenia na przykładzie zabiegów: paprykowo-ziołowy oraz rozjaśniająco-dotleniający na naturalnych kosmetykach, przygotowanych z ponad 100 roślin: ze świeżych ziół, owoców, jarzyn i wód leczniczych.

KOMBINEZON DO PRESOTERAPII

Presoterapia, inaczej zwana sekwencyjnym masażem uciskowym, polega na umieszczeniu pacjenta/klienta w kombinezonie obejmującym nogi i brzuch, który składa się z pustych komór stopniowo napełnianych powietrzem. Wybór odpowiedniego programu sprawia, iż wtłaczane powietrze uciska określone części ciała, przemieszczając limfę się do najbliższych węzłów chłonnych.

Zabieg ten stanowi doskonałe połączenie z bandażowaniem Arosha, umożliwiając lepsze wchłanianie składników aktywnych oraz usprawnianie funkcjonowania układu limfatycznego.