Jak promować zdrowie i urodę na Facebooku? Szkolenie Bezpłatne

SZKOLENIE JEST DWUDNIOWE! 20 i 21.09.2019 ZAKOŃCZONE OTRZYMANIEM CERTYFIKATU.

DLA KOGO:
Podstawowe szkolenie skierowane do osób indywidualnych. Obejmuje podstawowe informacje z zakresu tworzenia i obsługi własnego profilu na Facebooku, ukierunkowanego na dziedzinę zdrowia i urody, przygotowania prostych ale profesjonalnie prezentujących się grafik na Facebooku.

CO: BEZPŁATNE szkolenie (dofinansowane z UE)
GDZIE: w BWS im. J. Tyszkiewicza, ul. Nadbrzeżna 12
KIEDY: 20 i 21 września (dwa dni)
GODZINA:
piątek 16.00 – 19.15
sobota 9.30 – 12.45

Zapraszamy na bezpłatne dwudniowe warsztaty komputerowe dla kobiet w wieku 18 – 59 lat oraz mężczyzn w wieku 18 – 64 lata. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem muszą wypełnić określone dokumenty.
Szczegóły na stronie: http://tyszkiewicz.edu.pl/pl/bezplatne-warsztaty-zdrowia-i-urody-zyj-zdrowo-i-aktywnie/
lub pod numerem telefonu 506-293-717

PROGRAM:

• Skuteczny fanpage na Facebooku
Podczas szkolenia skupimy uwagę na tym, jak prowadzić skuteczny fanpage na Facebooku z dziedziny zdrowia i urody. Uczestnicy dowiedzą się, jak działać sprawniej, zwiększać widoczność swojego profilu, prowadzić angażujący profil i docierać do odpowiedniej grupy docelowej.

• Profesjonalny profil firmowy
Przygotujemy profil, zadamy o oprawę wizualną.

• Uwaga fanów i angażowanie społeczności
Warsztaty dadzą Ci podstawy z prowadzenia profilu, tak aby zyskać uwagę fanów, trafiać do Twojej grupy docelowej i budować społeczność wokół dziedziny zdrowia i urody.

• Tworzenie postów na Facebooka
Dużą uwagę poświęcimy na to, żeby pokazać w trakcie szkolenia dobre wzorce i schematy angażujących postów i treści, które są dopasowane do specyfiki Facebooka. Pokażemy, jak tworzyć strategię działania i harmonogramy wpisów oraz narzędzia do tworzenia profesjonalnej grafiki w oparciu o darmowe narzędzie.

• Bezpłatne Narzędzie graficzne
Poznasz narzędzia, dzięki którym Twoje działania będą łatwiejsze i skuteczniejsze. Sam zaprojektujesz swoje pierwsze graficzne posty.

Ekspert: Anna Koczur
Wykształcenie wyższe (2009: stopień magistra – Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach na kierunku Filologia Angielska – metodyka nauczania).
Od 2008 – nadal: związana zawodowo z BWS im. J. Tyszkiewicza
Stanowiska w BWS im. J. Tyszkiewicza (pracownik centrum języków obcych, pracownik działu marketingu, rzecznik prasowy, kierownik działu marketingu, aktualnie: specjalista ds. mediów społecznościowych w zakresie obszarów zdrowia i urody oraz architektury)
Od 2013 – nadal
Wydawca i Redaktor Naczelna portalu internetowego www.beskidzkamama.pl i bezpłatnego kwartalnika „Beskidzka Mama” wydawanego w ilości 5.000 egz. Od 2013 budowanie społeczności mam na www.facebook.com/BeskidzkaMama (> 12.000 fanów) www.instagram.com/blog.beskidzkamama.pl (>2.500 obserwatorów)

Zainteresowania:
– obsługa mediów społecznościowych, fotografia i grafika reklamowa.

Pomysłodawca:
– Projekt cyklu szkoleń dla kobiet „Facebook w Biznesie”
– Projekt warsztatów dla mam „Akademia Beskidzkiej Mamy”