FUTURE FIT DAY SPA. Nowa Koncepcja Fitness’u, Relaksu & Urody

Future Fit Day SPA to nowoczesne studio day SPA, Fitness & Body, gdzie w komfortowych i kameralnych warunkach (treningi zawsze z trenerem personalnym, max. do 3 osób) potrenujesz na najlepszych na rynku urządzeniach do elektrostymulacji mięśni głębokich EMS xBody (trening trwa 27minut, ponad 1000kcal mniej, bez obciążania stawów i kręgosłupa), ekstremalnie dotlenisz i zregenerujesz organizm za sprawą usprawniającego mikrokrążenie BEMERA, poprawisz wygląd i zdrowie w jedynej w Bielsku kriokomorze CRYOspace, zadbasz o urodę na sprzętach BTL- fali uderzeniowej i drenażu limfatycznym, które m.in. pomogą wymodelować Twoją sylwetkę, kupisz w bardzo dobrych cenach doskonałe w 100% naturalne suplementy oraz kosmetyki.

Jedyną aktywność, w której zawierzamy w 100% umiejętnościom i wyczuciu naszych specjalistów, bez wsparcia technologii, jest nieziemsko odprężający masaż (taki właśnie jest w ich wykonaniu!). Sprawdzaliśmy i mamy pewność, że jeszcze nie wymyślono technologii, która byłaby w stanie ich zastąpić.

Cała ofertę Future Fit Day SPA sprawdzisz na stronie www.ffds.pl (tam też zamówisz wizytę online lub zrobisz to telefonicznie 530 91 86 96)

Studio FFDS znajduje się w Bielsku- Białej na ul.Rychlińskiego 19 (wjazd w połowie ulicy pomarańczową bramą pod stadion, budynek po lewej to Hala BKS Stal i Hotelu Olimp. Tam jesteśmy)