Moja odlotowa przestrzeń życiowa – BEZPŁATNE WARSZTATY Z GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Nasza Uczelnia zdobyła dofinansowanie na przeprowadzenie BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW Z GRAFIKI KOMPUTEROWEJ.

O PROJEKCIE

Kierownik projektu: mgr Aleksandra Fiugajska

Tytuł projektu: Moja odlotowa przestrzeń życiowa

Partner Projektu: Miasto Bielsko-Biała reprezentowane przez Miejski Zarząd Oświaty

Okres realizacji: 01.02.2017r. – 31.01.2019r.

Kwota dofinansowania projektu z UE: 186 114,86 zł.

www.dreamsart.pl

OPIS

Niekonwencjonalne zajęcia warsztatowe z zakresu grafiki komputerowej i animacji poprzez świetną zabawę i eksperyment z formą i bryłą.

Zadaniem uczestników będzie nadanie nowego charakteru wybranej przestrzeni np. pokój, podwórko z wykorzystaniem:

fotografii

rysunku odręcznego (szkice)

modeli przestrzennych

obróbki zdjęć i cyfrowego fotomontażu

Efektem zajęć będzie multimedialna prezentacja w formie animacji.

Najlepsze prace będą zaprezentowane na wystawie – wernisażu organizowanym przez Uczelnię pod koniec każdego semestru tj.: czerwiec 2017, styczeń 2018, czerwiec 2018, styczeń 2019.

OFERUJEMY

doskonalenie umiejętności z zakresu grafiki komputerowej i animacji dużo swobody twórczej i w łączeniu różnych technik plastycznych

rozwój umiejętności pracy w zespole

dyplomy Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza dla osób, które ukończą warsztaty

ubezpieczenie NNW na czas trwania warsztatów

Warsztaty są całkowicie BEZPŁATNE

PLANOWANE EFEKTY

Nabycie i podniesienie kompetencji w zakresie komunikowania się, współpracy, myślenia krytycznego i kreatywnego, rozwiązywania problemów i działania innowacyjnego przez uczniów szkół średnich z Bielska-Białej oraz rozwój oferty Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza w zakresie realizacji III misji jako forum aktywności społecznej poprzez realizację niekonwencjonalnych warsztatów projektowania i kreowania przestrzeni.

GDZIE

Zajęcia będą odbywały się w pracowniach Bielskiej Wyższej szkoły im. J. Tyszkiewicza, ul. Nadbrzeżna 12 w Bielsku-Białej

DLA KOGO

Uczestnikami warsztatów mogą być uczniowie ostatnich i przedostatnich klas szkół średnich województwa śląskiego.  Rekrutacja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Regulamin udziału w warsztatach TUTAJ

Aneks nr 1 do regulaminu TUTAJ

OSOBY PROWADZĄCE

Warsztaty będą prowadzone przez:

dr sztuki  Monikę Kilan-Borowską

Dr sztuki na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.  Prowadzi pracownię Grafiki Komputerowej  w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza. Kreuje i wizualizuje przestrzeń prowadząc autorską pracownię projektowania wnętrz kilandesign.  Laureatka wielu konkursów i „złotego medalu” ASP.

dr sztuki Joannę Chudy

Absolwentka Wyższego Studium Fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (2009) oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł doktora (2013). Autorka 20 indywidualnych wystaw fotograficznych w kraju i za granicą, m.in. w Paryżu, Berlinie, Warszawie i Sofii. Zajmuje się fotografią kreacyjną i prezentuje czarno-biały nurt fotografii klasycznej. Zdobywczyni wielu nagród i finalistka konkursów fotograficznych  – Grand Prix VI Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej w 2010 roku.

CZAS TRWANIA

warsztaty odbywają się w roku szkolnym

warsztaty trwają  17 godz. dydaktycznych tj. 4 spotkania

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Nie trać czasu – zapisz się już dziś.

Zainteresowani udziałem w warsztatach muszą wypełnić i złożyć w wersji papierowej następujące dokumenty:

formularz zgłoszeniowyPOBIERZ

ankieta wstępnaPOBIERZ

zgoda rodziców lub opiekunów na udział w warsztatach (dotyczy wyłącznie osób niepełnoletnich POBIERZ

Terminy najbliższych zajęć: POBIERZ

MASZ PYTANIA – ZADZWOŃ LUB NAPISZ