Bezpłatne warsztaty z grafiki i animacji – ostatnie grupy

W styczniu ruszają dwa ostatnie warsztaty z grafiki i animacji, które dzięki dofinansowaniu z UE, są bezpłatne. Zapraszamy uczniów szkół średnich.

Są jeszcze wolne miejsca. Najbliższe grupy ruszają:
➡️grupa styczniowa 1 – 11.01, 16.01, 18.01, 25.01 (3 spotkania w czwartek, 1 spotkanie we wtorek)
➡️grupa styczniowa 2 – 09.01, 16.01, 17.01, 24.01 (2 spotkania we wtorek, 2 spotkania w środę)

Mamy dla Was:
➡️ dobrą zabawę
➡️ pracownie i sprzęt specjalistyczny
➡️ materiały do zbudowania swojego modelu przestrzennego (co się komu wymarzy: piasek, folia, szkło, bibuła, pianki, plasteliny, lampki itp. itd.)
➡️ pizzę/tortille/kebaby – co kto lubi

Zaciekawiony?
 Zadzwoń/wyślij sms’a: 506-293-717 lub napisz: bwstyszkiewicza@gmail.com

A to napisali ci, którzy warsztaty już zakończyli w tym roku:
➡️ pyszne jedzenie! wyśmienite jedzenie!
➡️ duża ilość sprzętu do dyspozycji
➡️ Fajnie! Było bardzo miło!
➡️ Było super! Fantastycznie!

Nie wierzysz? Przyjdź i się przekonaj!

Na zdjęciach przedstawiamy najnowsze modele (albo ich detale), które tworzyli uczniowie i uczennice  w ostatnich tygodniach. Już wkrótce będzie można zobaczyć je na wystawie prezentującej projekty opracowane przez uczniów podczas warsztatów.