Beauty Tyszkiewicz – VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia – ZAPISY ON LINE

Babki, Kobitki, Dziewczyny – już niedługo kolejna odsłona Kongresu Kobiet w naszej Uczelni. W tym roku królować będzie natura – Beauty Tyszkiewicz, zdrowie i uroda zaklęte w ziołach.
Przygotowujemy dla Was zabiegi na twarz, na ciało, manicure hybrydowy, makijaże okolicznościowe oraz wykłady, porady i warsztaty. Na zakończenie Kongresu Kobiet pokaz mody i upominki dla kongresowiczek. Szczegóły wkrótce. Zapisy uruchomimy 11 czerwca br. Do Zobaczenia 19 czerwca 2018r.

FORMULARZ ON-LINE – TUTAJ

PROGRAM DNIA:
od 16.00 do 18.45 – zabiegi kosmetyczne (manicure, makijaże, zabiegi na twarz i ciało). Zapisy wyłącznie przez formularz online od 11.06 br.

• 16.00 -16.40 – wykład Dagmary Raszki-Orawskiej „Krzem – nie tylko dla włosów i paznokci”
    16.15 – 17.15 – Skin Breath – pokaz zabiegów energetyzująco-dotleniających Bielenda Professional
    16.30 – 17.00 – wystawa prac i animacji uczestników projektu „Moja odlotowa przestrzeń życiowa”
    16.45 – 17.20 – wykład dr Katarzyny Dziubasik „Naturalne kosmetyki, dlaczego tak skuteczne?”
    17.30 – 18.15 – wykład prof. Jerzego Stojko „Wykorzystanie miodu w kosmetologii”
    17.30 – 18.45 – Essence of Asia – pokaz zabiegów inspirowanych kulturą Dalekiego Wschodu Bielenda Professional
    18.20 – 19.00 Naturalne suplementy w profilaktyce chorób cywilizacyjnych – wykład Małgorzaty Klimunt
    19.15 – 21.00 uroczysta gala na zakończenie kongresu, pokaz mody Grabowska Models, upominki dla uczestników i uczestniczek