Twarze Tyszkiewicza

Zapraszamy do zapoznania się ze galerią absolwentów Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza.

IMG_2058Na zajęciach praktycznych z pogologii miałam okazję poznać Panią Aleksandrę Adamaszek – Olejak, świetnego podologa, który pociągnął mnie w tym kierunku. Dzięki dokładności, ogromnej wiedzy Pani Aleksandry miałam możliwość poznać podstawy podologii. Obecnie odbywam staż w autoryzowanym salonie Gehwol, którego właścicielką jest właśnie Pani Alekdandra. Tam zdobywam wiedzę i praktykę.

Anna Madzia

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 

 

 

 

IMG_2052Studia w BWS im. J. Tyszkiewicza dały mi wiedzę z zakresu wielu, niezbędnych w zawodzie kosmetologa, dziedzin. Przede wszystkim z dermatologii i kosmetologii. Będzie to świetne przygotowanie do dalszej pracy w zawodzie.

Marlena Grzeszczak

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 

 

 

 

 

IMG_2051Dzięki tej Uczelni i wykwalifikowanej kadrze zainteresowałam się tematem aromaterapii, którą w przyszłości zamierzam połączyć z zabiegami masażu. To właśnie na zajęciach praktycznych nauczyłam się bardzo dużo o tej dziedzinie. Myślę, że ułatwi mi to dalszy rozwój kariery za granicą.

Diana Konik

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 

 

 

 

 

Klaudia BłotkoMoje 3 – letnie studia w BWS im. J. Tyszkiewicza przybliżyły mi nową ścieżkę kariery zawodowej. Nauka i praktyka jaką nabyłam na kierunku Kosmetologia przydały mi się podczas nowej pracy zawodowej, którą zdobyłam dzięki tej wyjątkowej szkole. Polecam tę Uczelnię, a przede wszystkim kierunek, na którym studiowałam. Z każdym rokiem można było zauważyć, że Kosmetologia coraz bardziej się rozwija, Uczelnia inwestuje w nowocześniejsze sprzęty i kosmetyki. Jestem wdzięczna za zdobytą wiedzę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Klaudia Błotko

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 


 

Wioletta Halska - RajStudia na kierunku kosmetologia w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza otworzyły przede mną wiele drzwi i umożliwiły dalszą edukację związaną z branżą. Obecnie pracuję w salonie Beauty Touch Day Spa w Bielsku-Białej.

Wioleta Halska – Raj

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 


 

10633854_830144297021903_5824211656834166549_o-2-150x150Studia w „Tyszkiewiczu” wspominam jako czas rozwoju, ciężkiej pracy, która przełożyła się na jakość zdobytego wykształcenia. Organizowane przez Uczelnię szkolenia, wyjazdy dały mi możliwość poszerzenia horyzontów w dziedzinie kosmetologii . Zaangażowanie wykładowców sprawiło, że dziś mogę z wielką pasją robić to co kocham najlepiej jak potrafię. Obecnie prowadzę własny salon kosmetyczny.

Anna Mieszczak

Absolwentka kierunku Kosmetologia


 

DSC_00571-150x150Dzięki współpracy międzynarodowej bielskiego „Tyszkiewicza” załapałam się na 3 miesięczny staż w bardzo prestiżowym ośrodku: Reiter Alm Spa & Wellness w Austrii. Staż opłacony był ze środków Unijnych. Trwał od 1 lipca do 30 września 2013r. Moja przygoda na tym jednak się nie zakończyła! Od listopada 2013 jestem na stałe zatrudniona przez ten prestiżowy ośrodek SPA!

Edyta Pochopień – Tlałka

Absolwentka kierunku Kosmetologia


 

kobza

 

kluz

 

arek kwasny