Twarze Tyszkiewicza

Zapraszamy do zapoznania się ze galerią absolwentów Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza.

 

 

IMG_2058Na zajęciach praktycznych z pogologii miałam okazję poznać Panią Aleksandrę Adamaszek – Olejak, świetnego podologa, który pociągnął mnie w tym kierunku. Dzięki dokładności, ogromnej wiedzy Pani Aleksandry miałam możliwość poznać podstawy podologii. Obecnie odbywam staż w autoryzowanym salonie Gehwol, którego właścicielką jest właśnie Pani Alekdandra. Tam zdobywam wiedzę i praktykę.

Anna Madzia

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 

 

 

 

IMG_2052Studia w BWS im. J. Tyszkiewicza dały mi wiedzę z zakresu wielu, niezbędnych w zawodzie kosmetologa, dziedzin. Przede wszystkim z dermatologii i kosmetologii. Będzie to świetne przygotowanie do dalszej pracy w zawodzie.

Marlena Grzeszczak

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 

 

 

 

 

IMG_2051Dzięki tej Uczelni i wykwalifikowanej kadrze zainteresowałam się tematem aromaterapii, którą w przyszłości zamierzam połączyć z zabiegami masażu. To właśnie na zajęciach praktycznych nauczyłam się bardzo dużo o tej dziedzinie. Myślę, że ułatwi mi to dalszy rozwój kariery za granicą.

Diana Konik

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 

 

 

 

 

Klaudia BłotkoMoje 3 – letnie studia w BWS im. J. Tyszkiewicza przybliżyły mi nową ścieżkę kariery zawodowej. Nauka i praktyka jaką nabyłam na kierunku Kosmetologia przydały mi się podczas nowej pracy zawodowej, którą zdobyłam dzięki tej wyjątkowej szkole. Polecam tę Uczelnię, a przede wszystkim kierunek, na którym studiowałam. Z każdym rokiem można było zauważyć, że Kosmetologia coraz bardziej się rozwija, Uczelnia inwestuje w nowocześniejsze sprzęty i kosmetyki. Jestem wdzięczna za zdobytą wiedzę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Klaudia Błotko

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 


 

Wioletta Halska - RajStudia na kierunku kosmetologia w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza otworzyły przede mną wiele drzwi i umożliwiły dalszą edukację związaną z branżą. Obecnie pracuję w salonie Beauty Touch Day Spa w Bielsku-Białej.

Wioleta Halska – Raj

Absolwentka kierunku Kosmetologia

 


 

Studia w „Tyszkiewiczu” wspominam jako czas rozwoju, ciężkiej pracy, która przełożyła się na jakość zdobytego wykształcenia. Organizowane przez Uczelnię szkolenia, wyjazdy dały mi możliwość poszerzenia horyzontów w dziedzinie kosmetologii . Zaangażowanie wykładowców sprawiło, że dziś mogę z wielką pasją robić to co kocham najlepiej jak potrafię. Obecnie prowadzę własny salon kosmetyczny.

Anna Mieszczak

Absolwentka kierunku Kosmetologia


 

 

 

 

DSC_00571-150x150Dzięki współpracy międzynarodowej bielskiego „Tyszkiewicza” załapałam się na 3 miesięczny staż w bardzo prestiżowym ośrodku: Reiter Alm Spa & Wellness w Austrii. Staż opłacony był ze środków Unijnych. Trwał od 1 lipca do 30 września 2013r. Moja przygoda na tym jednak się nie zakończyła! Od listopada 2013 jestem na stałe zatrudniona przez ten prestiżowy ośrodek SPA!

Edyta Pochopień – Tlałka

Absolwentka kierunku Kosmetologia


Studia w tutejszej Uczelni dużo mnie nauczyły ze względu na duża ilość zajęć praktycznych, gdzie zdobyłam doświadczenie zawodowe.

-Izabela Mynarska-

 

Studia w tutejszej Uczelni pogłębiły moja wiedzę, zajęcia praktyczne przeprowadzane przez wyszkolona kadrę.

-Monika Rydz-

 

Szkoła godna polecenia. Fantastyczni wykładowcy, profesjonaliści w każdym calu. Ludzie z ogromnym sercem. Dziękuję za możliwość i zaszczyt nauki od nich.

-Anna Strzelczyk-

 

Dużo wiedzy, dużo pozytywnych emocji. Dziękuję!

-Gabriela Barcik-

 

Dziękujemy za wspaniałe 3 lata, miłą atmosferę, warte zapamiętania chwile, duża dawkę wiedzy.

-Patrycja Konieczna i Kinga Rusin –

 

Dziękujemy za wsparcie, wiedzę oraz miłe chwile spędzone w ciągu tych 3 lat.

-Edyta Kuśnierz i Barbara Jawor-

 

Dziękuję bardzo za wiedzę, którą zdobyłam podczas 3 lat studiów na Uczelni.

-Ewelina Bożek –

 

Dziękuje za te 3 wspaniałe lata, Będę tęsknić

-Asia Lach –

 

Dziękuję za trzy lata zdobytej wiedzy oraz doświadczenia! Czekam na magistra!

-Inga Utrata-

 

Będę tęsknić za cała moją grupa!!! Kocham!!! Cudowności w dalszym życiu… już beze mnie 😉

Całuje mocno! Szczególne podziękowania dla wszystkich wykładowców i Pani Miry!

-Magdalena Rusin-

 

Miło było poznać tyle wspaniałych osób na Uczelni! Pozdrawiam cała moją grupę kochanych dziewczyn! Obrona to sama przyjemność!  Podziękowania dla wykładowców i buziaki dla Pani Miry!

-Adrianna Kuśmierek-

 

Bardzo miło będę wspominać 3 lata, które tu spędziłam. Życzę wszystkim kochanym kobietkom z mojej grupy dużo szczęścia i spełnienia zawodowego. Niech Wam się wszystko poukłada po Waszej myśli. Dziękuję wszystkim wykładowcom, Pani Mirze oraz mojej Pani promotor – dr Oli Moździerz. Wszystkiego dobrego!

-Marcela Danel-

 

Dziękuję za wspólne 3 lata razem! J Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z mojego roku i życzę wszystkim powodzenia. Dziękuję wykładowcom za wiedzę, która mi przekazali.

-Patrycja Głowacka-

 

Osiągnęłam to, co zawsze chciałam osiągnąć. Dziękuję, że na mojej drodze życiowej spotkałam tak cudownych ludzi. Dziękuję wszystkim Profesorom, Administracji oraz wszystkim moim Koleżankom. Cudowne chwile, których nie zapomnę do końca życia.

-Katarzyna Matlak-

 

Dziękuję za 3 lata edukacji, za przekazaną wiedze. Dziękuję wszystkim Profesorom i Koleżankom. Powodzenia!

Do zobaczenia!

-Magdalena Sowa-

 

Miło mi było spędzić 2 lata w tutejszej Uczelni. Dziękuję wszystkim – całej kadrze i koleżankom.

-Izabela Mynarska-

 

Dziękuję za 3 lata spędzone w tej szkole, za nowe znajomości i przyjaźnie, za super kadrę. Kolejny etap w moim życiu dobiegł końca.

Dziękuję.

-Monika Rydz-

kobza

 

kluz

 

arek kwasny