Pomagamy Stasiowi w Tyszkiewiczu!

Pomagamy Stasiowi w Tyszkiewiczu!

Weekend tuż tuż nieważne, czy jesteś w domu, w pracy, czy masz inne codzienne zajęcia. Niedzielne popołudnie spędź razem z nami w Bielskiej Wyższej Szkole im. Józefa Tyszkiewicza !

W imieniu Samorządu Studenckiego serdecznie zapraszamy na Finał Konkursu Makijażowego Fashion i Stylizacja, 14 kwietnia 2019r. godz. 15:00 (2 piętro, aula).

„Z uczelnianego konkursu makijażowego wyrosła nam ogromna impreza obfitująca w muzykę, rozrywkę, piękno i dobre serca. A to wszystko za sprawą naszych ANIOŁÓW, SPONSORÓW i DARCZYŃCÓW!!! Jest to wydarzenie warte obecności każdego z Was – małego i dużego 🙂 bo przecież w każdym z nas jest wewnętrzne dziecko, które w tym przypadku głosem Samorządu Studenckiego postanowiło pomóc Fundacji Pomaluj Mój Świat, a konkretnie pięcioletniemu Stasiowi. Staś potrzebuje wsparcia jego rehabilitacji i leczenia, a jak to mówią grosz do grosza … każdy chyba zna to powiedzenie”.

Liczymy na waszą obecność razem z partnerami imprezy – więcej informacji (aktualizowanych na bieżąco), znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku – TUTAJ.