Zabiegi na modelach – 16 grudnia

Zabiegi na modelach – 16 grudnia

16 grudnia 2017 zapraszamy do naszej Uczelnie na kolejną edycję zabiegów na modelach. W programie: mikrodermabrazja diamentowa, peelingi, masaże.

ZAPISY od 1 grudnia wyłącznie przez formularz elektroniczny.

Link do formularza znajduje się tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6t_F5SHATRkwjdNWserYmJzhrpqEP52X6B8Ovu0ZRNW5HFg/viewform

KIEDY: sobota, 16 grudnia 2017r. GDZIE: Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicz

MAMY DLA WAS:

 • masaż relaksacyjny (nogi, ramiona, plecy)
 • masaż gorącymi kamieniami (nogi, ramiona, plecy)
 • mikrodermabrazja diamentowa z ampułką odżywczą+ zabieg urządzeniem FACEMASTER
 • peeling kawitacyjny, ampułka odżywcza i sonoforeza

GODZINY ZABIEGÓW:

 • 1 tura: 10.00 – 11.15
 • 2 tura: 11.15 – 12.30
 • 3 tura: 12.30 – 13.45

CENY:

 • masaż relaksacyjny, 45 minut masażu – 55,00 zł
 • masaż gorącymi kamieniami, 45 minut masażu – 55,00 zł
 • mikrodermabrazja diamentowa z ampułką odżywczą+ zabieg urządzeniem FACEMASTER – 70,00 zł
 • peeling kawitacyjny, ampułka odżywcza i sonoforeza – 40,00 zł

RABATY:

W przypadku skorzystania z więcej niż jednego zabiegu przez jedną osobę – rabat 5%

PŁATNOŚCI:

Wpłat za wybrane zabiegi można dokonywać do dnia 14.12.2017r. wyłącznie na konto: Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza ING BANK ŚLĄSKI O/BIELSKO-BIAŁA

NR 17 1050 1070 1000 0001 0294 5615  w tytule przelewu prosimy podać wybrany zabieg/zabiegi.

WIĘCEJ O ZABIEGACH:

 • Masaż gorącymi kamieniami (plecy, ramiona i nogi)

Relaksacyjny masaż pleców ciepłymi kamieniami pochodzenia bazaltowego to zabieg przywracający równowagę całego organizmu, wyrównując przepływ pozytywnej energii w ciele.

Pozwala osiągnąć uczucie spokoju, redukuje stres i napięcia mięśniowe, poprawia elastyczność i jędrność skóry, a poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi i limfy ułatwia wypłukiwanie toksyn.

 • Masaż relaksacyjny (plecy, ramiona i nogi)

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny stosuje się, aby pozbyć się uporczywych bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego nasz organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność naszej skóry. Masaż rozbija tkankę tłuszczową, a to powoduje, że nasza sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza.

Inne korzyści płynące ze stosowania masażu to: lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek, przyspieszenie przemiany materii, działanie przeciwzakrzepowe, szybsze wchłanianie obrzęków i wysięków.

 • Mikrodermabrazja diamentowa z ampułką odżywczą+ zabieg urządzeniem FACEMASTER

To ekskluzywna i nowoczesna technologia, która w swym działaniu wpływa na poprawę funkcjonowania skóry oraz pomaga radzić sobie z różnymi problemami skórnymi.

Zabieg polega na stopniowym złuszczaniu górnych warstw naskórka, co przyczynia się do produkcji nowych pełnowartościowych komórek. Proces złuszczania jest stopniowy, stąd ryzyko zbyt głębokiego bądź nierównomiernego złuszczania i powstawania blizn jest minimalny.

Za pomocą urządzenia FACEMASTER zostaną wprowadzone w głąb skóry składniki aktywne (ampułka odżywcza).

 • Peeling kawitacyjny, ampułka odżywcza i sonoforeza

To zabieg oczyszczający skórę, który złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek. Peeling kawitacyjny usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja wągrów i poprawa gospodarki wodnej skóry.

 • Sonoforeza znalazła szerokie zastosowanie w kosmetyce jako masaż ultradźwiękowy. Ten zabieg na twarz powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy preparatów regenerujących i nawilżających (ampułka z aktywnymi składnikami).