➡️ Zdrowo, aktywnie, kreatywnie Uczelnia dla mieszkańców regionu – BEZPŁATNE WARSZTATY (w trakcie realizacji)

Tytuł projektu: Zdrowo, aktywnie, kreatywnie Uczelnia dla mieszkańców regionu. Partner nieformalny: Fundacja Giesche. Okres realizacji: 01.04.2019r. – 31.03.2022r. Kwota dofinansowania projektu z UE: 177 793,50 zł.

Założenia:

Realizacja warsztatów dla mieszkańców regionu Uzyskane dofinansowanie zostanie przeznaczone na przeprowadzenie zajęć praktycznych o tematyce:

• nauka makijażu – kolorystyka a wiek, makijaż krok po kroku, sztuka kamuflażu i konturowania
  • zrób sobie krem – czy i jak zrobić kosmetyk w warunkach domowych?
  • jemy zdrowo i smacznie – warsztaty dietetyczne, nawyki żywieniowe, zasady doboru i łączenia produktów, alergie i nietolerancje pokarmowe
  • dbamy o stawy – zajęcia z aquaaerobiku, o zaletach gimnastyki w wodzie i poszukiwaniu motywacji do zwiększenia aktywności fizycznej
  • zdrowo na Facebooku – wykorzystanie mediów społecznościowych do promowania zdrowego stylu życia, bezpieczeństwo w sieci

Planowane efekty:

promocja zdrowego stylu życia, pielęgnacji ciała i urody oraz otwartości na pracę w zespole, propagowanie działań profilaktycznych w zakresie zdrowego stylu życia.